مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کومو نیاز به ‘بیشتر’ پس از coronavirus تماس با فرمانداران

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – بایدن متعهد به زن VP; CDC می گوید هیچ رویدادی از 50+ مردم برای 8 هفته در این هفته: سنا توازن نظارت مبارزه با رشد coronavirus نگرانی خوان ویلیامز: تهمت باید برگزار شود را به حساب بیش از coronavirus بیشتر در دوشنبه chided نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) پس از تماس با فرمانداران سراسر کشور در کروناویروس گفت: فرماندار نیویورک “را به انجام بیشتر.'”

رئیس جمهور را دامنگیر در کومو در یک صدای جیر جیر که در آن او اعلام کرد که تلفنی “رفت خیلی خوب است.”

نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در تماس است که آنها باید ابتکار عمل را به سعی کنید با گرفتن پنکه ماسک و دیگر تجهیزات مهم به طور مستقل نگرانی در مورد در سراسر کشور کمبود اگر تعداد موارد خوشه.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در غیر این صورت شد خوش بین در تماس تایمز گزارش داد تکرار است که او خوشبین است که ایالات متحده به سرعت مقابله با این ویروس است.

رئیس جمهور است و گاهی اوقات تلاش برای ماندن در پیام در طول شیوع کروناویروس. بیش از آخر هفته او توییتی انتقاد از رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerWatchdog نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انرژی رگولاتور عامل ترس: مطبوعات و سیاستمداران باید به کمک مکث وحشت سناتورهای دموکرات معرفی لایحه ای را برای ارائه رایگان coronavirus تست بیشتر (D-n. y.) گفت: “با توجه به عفو سابق مشاور امنیت ملی و سرزنش رسانه ها برای سردرگمی بیش از یک گوگل-حمایت سایت به ارائه اطلاعات در coronavirus آزمون.

به جای فرمانداران پدید آمده است به عنوان پیشرو در سیاست setters در پاسخ به کروناویروس که به عنوان آلوده بیش از 3000 آمریکایی کشته و حدود 70 در آمریکا تا کنون. رهبران دولت باید کارگردانی کافه ها و رستوران ها به تعطیل و توقیف مدارس در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کومو شده است به خصوص برجسته برگزاری منظم جلسات مطبوعاتی و ظاهر شدن در تلویزیون به غیر از نیویورک دولت در سیاست.

تبلیغات

این فرماندار نیویورک شده است به شدت انتقادی در برابر تهمت را از دست داده و coronavirus همه گیر ضربه زدن به دولت فدرال بیش از آن آهسته پاسخ و اصرار رئیس جمهور به اقدام قاطع تر برای افزایش متحده توانایی برای مبارزه با ویروس.

کومو نوشت در نیویورک تایمز op-ed یکشنبه منتشر شده است که تهمت باید بسیج سپاه مهندسان ارتش به کمک ایالات ساخت موقت مراکز پزشکی. او را تشویق رئیس جمهور به کشورهای گسترده تر استقلال بیش از coronavirus تست و صدور فدرال بخشنامه در بسته شدن کسب و کار برای جلوگیری از تناقضات در سراسر خطوط دولت است.

“من این پیشنهاد را به عنوان یک دموکرات اما به عنوان یکی از ترین کشور ارشد فرمانداران سابق کابینه وزیر می داند که ظرفیت دولت فدرال” کومو نوشت. “ما تا به حال اختلاف نظر در مورد اقدامات خود را در برابر نیویورک که ما می تواند به دنبال در زمان دیگری. امروز بیایید با هم کار کنند به عنوان یک آمریکایی. زمان کوتاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>