مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند به نگه داشتن او را از اینکه مجددا انتخاب

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMeat و صنعت مرغداری گروه های تحسین برگ برنده برای نگهداری گیاهان پردازش باز FBI انتشار اسناد و مدارک نشان راجر سنگ جولیان آسانژ ارتباطات از تصویب برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی بیشتر گفت که او فکر می کند که چین در تلاش است تا او را نگه دارید از گرفتن رای این سال است.

“چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن در این مسابقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مصاحبه با رادیو فردا.

او گفت: این مستند در یک dvd است که پکن می خواهد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenApproval برای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus قطره 10 امتیاز: نظرسنجی یانگ شکایت بیش نیویورک لغو دموکراتیک اولیه Jalbi راه اندازی اکتشافی کمیته آزادیخواه ریاست جمهوری اجرای بیشتراین presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برای پیروزی در ماه نوامبر به سهولت فشار که تهمت قرار داده شده در چین بیش از تجارت و مسائل دیگر.

تبلیغات

“آنها به طور مداوم با استفاده از روابط عمومی به سعی کنید به آن را مانند آنها گناه احزاب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مقامات چینی.

یک سخنگوی بایدن کمپین نه فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او فکر می کند که چین باید بیشتر فعال در اجازه دادن به جهان در مورد کوروناویروس که سرچشمه در ووهان هر چه زودتر.

پرسید: اگر او را در نظر بگیرید با استفاده از تعرفه ها و یا بدهی write-offs برای چین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می تواند انجام دهد” اما ارائه جزئیات با توجه به انتخاب.

“ما به دنبال چه اتفاقی افتاده است,” او اضافه شده از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و خود را در آمریکا از دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس; رویترز اشاره کرد که رویتر/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در این هفته در بر داشت که فقط 43 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus.

جداگانه کالج امرسون نظرسنجی منتشر شد سهشنبه در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز خود را برای دست زدن به بحران کاهش یافته است 10 امتیاز در این ماه به 39 درصد است.

در سراسر ایالات متحده بیش از 1 میلیون COVID-19 موارد و 60,967 مرگ گزارش شده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>