مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDems بعید به حکم بولتون Ratcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت دیدار با مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز بیشتر نشانه های جمعه که او را معاملات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر و پسرش شکارچی در اوکراین یک “موضوع مهم” در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری باید بایدن پیروزی نامزدی حزب دموکرات.

“خواهد شد که یک موضوع مهم در مبارزات انتخاباتی. من به ارمغان خواهد آورد که تا آن زمان از آنجا که من نمی بینم هر راه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean HannitySean Patrick HannityThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook — واشنگتن وال استریت در لبه مورد coronavirus د Blasio ریپ بلومبرگ در Hannity مصاحبه: ‘او هیچ سرنخی’ رادیو فردا اول وقت صف ارائه بالاترین رتبه بندی در 24 سال سابقه تر در مصاحبه ای که پخش جمعه شب. “من باور نمی کنم آنها قادر خواهید بود برای پاسخ به این سوالات است.”

Hannity به طور خاص خواسته تهمت که آیا او را به اتهام فساد در بخشی از بایدن و خانواده اش در اوکراین یک مسئله در مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تقویت اتهامات بی اعتبار است که بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند برای حذف از اوکراین دادستان به منظور کمک به سپر پسرش که در آن زمان مشغول به کار بود برای یک شرکت گاز اوکراین Burisma از بررسی دقیق.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئیه گذشته در خواست رئيس جمهور اوکراین به بررسی Bidens در یک تماس است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در, حزب دموکرات کنترل می شود اما این اتهامات را به نظر می رسید به محو شدن از توجه عمومی را از نتیجه استیضاح دادگاه در ماه گذشته. تهمت بود تبرئه هر دو به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره توسط اوباما-کنترل سنا در نزدیکی دو حزب-خط رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار او هیچ چیز اشتباه در اقدامات خود متهم دموکرات ها از یک حزبی “شکار ساحره” به معنای آسیب خود را در چشم انداز انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه اظهار داشت که Bidens’ اعمال شد “کاملا فاسد” و این که رسانه ها نمی به اندازه کافی مورد مداقه قرار دادن آنها. رئیس جمهور با اشاره به آنچه که او به عنوان یک “خفیف سوال” در مورد هانتر بایدن به معاملات کسب و کار است که سی ان ان اندرسون کوپر خواسته معاون رئیس جمهور سابق در طول دموکراتیک اولیه بحث اکتبر گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد همان روز که مجلس سنا امنیت رئیس Ron Johnsonرونالد (Ron) هارولد JohnsonGOP رئیس برنامه های اولین حکم در Burisma بایدن پروب نظارت مبارزه ظهور به عنوان هوش flashpoint کنگره چشم کشتار بحث نظارت برنامه بیشتر (R-Wis.) به خبرنگاران گفت که او به احتمال زیاد انتشار یک گزارش موقت خود را در کمیته تحقیق و تفحص از هانتر بایدن را در ارتباط با Burisma در آینده یک تا دو ماه.

تبلیغات

جانسون گفت: زمان بررسی هیچ ربطی به انتخابات اما اگر او بودند دموکراتیک اولیه رای دهندگان او را “می خواهم به این پرسش پاسخ رضایت بخش قبل از من بازیگران من رای نهایی” با توجه به سیاست.

بایدن با عنوان جدید حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری پس از یک قوی نشان در سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به اعتقاد او بایدن خواهد بود که نامزد قبل از اضافه کردن “من فقط می دانم که چگونه او می شود در سراسر خط” و با اشاره به بایدن اخیر gaffes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>