مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ جورج دبلیو بوش پس از او خواستار وحدت در میان شیوع کروناویروس

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 روز یکشنبه در زمان هدف در جورج دبلیو بوش پس از جمهوریخواه سابق رئیس جمهور صادر شده یک تماس را فشار تعصب را کنار میان شیوع رمان coronavirus.

در سه دقیقه ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر در شنبه بوش خواست آمریکایی ها برای به یاد داشته باشید “چه تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک.”

“در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان ما انسان ها به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در این سایت از خدا” بوش گفت. “ما ظهور یا سقوط و ما مصمم به افزایش است.”

تبلیغات

در یک صبح زود صدای جیر جیر در یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بوش برای شکست خود را به پشتیبانی از او را به عنوان او رو یک استیضاح آزمایشی در اوایل این سال بیش از خود را متهم به ارتباط با اوکراین است. وی با ذکر آشکار نظرات از فاکس نیوز لنگر پیت Hegseth, که پرسید: چرا بوش نمی فشار “قرار دادن تعصب گذشته” در میان دادگاه.

“او هیچ جا یافت می شود در صحبت کردن در برابر بزرگترین جعل در تاریخ آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر گذشته به اتهام اعمال فشار و اوکراین برای باز کردن یک تحقیق به دموکراتیک رقبای سیاسی. رئیس جمهور شد و تبرئه توسط سنا در ماه فوریه است.

در حالی که بوش هرگز اظهار نظر علنی در اتهامات و محاکمه او و دیگر اعضای خانواده اش را ابراز انتقاد از رئیس جمهور و سیاست های خود را.

رئيس جمهور سابق منتشر ویدئو جدید به عنوان تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در ادامه به افزایش در بخش هایی از ایالات متحده در این کشور تایید کرده است بیش از 1.1 میلیون COVID-19 موارد و در مورد 244,000 مرگ و میر ناشی از آن است.

تبلیغات

بوش استناد سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی در پیام خود اشاره کرد که ایالات متحده مواجه شده است و “بار تست قبل از.”

“اجازه دهید به یاد داشته باشید که درد و رنج تجربه ما به عنوان یک ملت نمی افتد به طور مساوی. در روز به آن خواهد شد به خصوص مهم برای مراقبت در راه های عملی برای افراد بیمار و بیکار,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و در ادامه بررسی خود را برای پاسخ اولیه به وقوع. رئیس جمهور در ماه فوریه پیشنهاد کرد این ویروس را به طور ناگهانی “ناپدید” و بعد از آن پیش بینی شده است که هر کسی که نیاز به یک تست خواهد دسترسی به یک. او بارها و بارها به عقب رانده در برابر نگرانی از فرمانداران در مورد تست پزشکی و کمبود تجهیزات.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>