مغلوب ساختن پیشی جستن reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate پیشرفت اراضی عمومی لایحه در اواخر شب رای وارن دموکرات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو تهدید بیش از تغییر مؤتلفه-نام پایگاه Esper دستورات پس از عمل بررسی’ از گارد ملی نقش در اعتراضات بیشتر خواهد شد و فشار خود را به تجمع برنامه ریزی شده برای هفته آینده یک روز برای جلوگیری از تداخل با Juneteenth او گفت: جمعه با استناد به انتقاد گسترده است که مبارزات انتخاباتی رویداد می گیرند در همان روز که یادآور پایان برده داری.

“ما قبلا برنامه ریزی شده ما #MAGA تجمع در Tulsa, اوکلاهما برای ژوئن 19 – یک معامله بزرگ است. متاسفانه این امر سقوط در Juneteenth تعطیلات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر جمعه شب.

“بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده” او ادامه داد. “بنابراین من تصمیم به حرکت تجمع ما برای چهار شنبه, ژوئن 20th, در سفارش به احترام درخواست های خود را.”

رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به هواداران در Tulsa, Okla., در تاریخ 19 ژوئن در اولین کمپین جمع آوری بیش از سه ماه در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما زمان و مکان این رویداد به خود جلب کرد سریع واکنش به خصوص با توجه به ادامه ناآرامی ها بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید.

تبلیغات

تغییر مشخص شده یک نمونه نادر از نسبت ناروا دادن به انتقاد.

این تجمع خواهد کاهش یافته است در Juneteenth یک روز که memorializes پایان برده داری. محل تجمع تولسا شد و به بدنام نمونه نژادی و خشونت صدها نفر از مردم قتل عام شدند 99 سال پیش.

“این فقط یک چشمک به سفید supremacists—او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,” بهداشت ، کامالا هریسکامالا دوی HarrisRand پل معرفی لایحه به پایان بدون دست کشیدن حکم تپه انتخاباتی گزارش: بایدن کمپین می رود توهین آمیز علیه Facebook McEnany می گوید Juneteenth بسیار ‘معنی’ روز به مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (D-کالیفرنیا.) توییتی پیش از آن در هفته.

تبلیغات

“تولسا, سایت بدترین نژادپرستانه و خشونت در تاریخ آمریکا است. سخنرانی رئیس جمهور وجود دارد در Juneteenth یک پیام به هر سیاه و سفید آمریکا: بیشتر از همان” Rep. وال Demingsوالدز (Val) Venita DemingsHillicon دره: بایدن خواستار Facebook به تغییر سیاسی سخنرانی قوانین | Dems تقاضا جلسات گرجستان پس از انتخابات هرج و مرج | مایکروسافت از توقف فروش تشخیص چهره تکنولوژی به پلیس تپه را Coronavirus گزارش: Kansas City شهردار Quinton لوکاس می گوید: کشور نیاز به تجدید نظر چه ‘پلیس’ به معنی; ما موارد پیش افتادن از 2 میلیون با هیچ پایان دادن به همه گیر در چشم دموکرات مطبوعات اینتل رئیس برای پاسخ های خارجی در تلاش برای بهره برداری ما تنش های نژادی بیشتر (D-Fla.) توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در دفاع از این زمان این تجمع است. رئیس جمهور گفت: تابناک تاریخ بود نه عمدی.

“فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. آنها همیشه یک جشن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در تاریخ سیاست, من فکر می کنم من می توانم می گویند وجود دارد بوده است هرگز هر گروه و یا هر کسی که تا به حال تظاهرات مانند من انجام دهد.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت Juneteenth بود “روز معنی دار” برای مغلوب ساختن پیشی جستن با استناد به دستاوردهای خود را که به سود آمریکایی های آفریقایی تبار.

رئیس جمهور است و تحمل انتقاد خود را برای پاسخ به اعتراضات ناشی از مرگ فلوید که پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده است فلوید مرگ به عنوان یک “رسوایی” اما تا حد زیادی اجتناب از درگیر شدن با معترضان خواسته برای پلیس اصلاحات و راه حل های نژادی و نابرابری. او به جای تمرکز بر نیاز به “نظم و قانون” و تهدید به سرکوب سرکش تظاهرات در حالی که مقامات دولت را مورد مناقشه است که نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون و یا به طور گسترده تر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>