مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید فراخوان مالیات بر حقوق برش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان بیل برای محافظت از کودکان آنلاین نیرنگ در رمزگذاری مبارزه بیشتر در روز جمعه دوباره تماس خود را برای مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق قطع تا پایان سال در میان مذاکرات بین دولت و کنگره در یک بسته به آدرس شیوع کروناویروس.

“اگر شما می خواهید برای دریافت پول به دست مردم به سرعت و کارآمد اجازه دهید آنها را پر پول است که آنها به دست آورده تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد قطع تا پایان سال, دسامبر 31,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح جمعه. “سپس شما در حال انجام چیزی است که واقعا معنی دار است. تنها آن را یک تفاوت بزرگ!”

قانونگذاران از هر دو طرف باید ابراز مخالفت با این ایده از یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به تبادل آن در اوایل این هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده این ایده در طول یک شنبه ناهار با سناتور جمهوریخواه. دموکرات ها که کنترل خانه به ویژه بلافاصله خودداری کردند در این پیشنهاد است.

تبلیغات

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinPelosi: خانه نزدیک ‘به قابل توجه در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بسته شبانه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط Philip Morris International — چرا لغو رویدادهای حس می کند در میان coronavirus | اوهایو رسمی می گوید 100K مردم در دولت ممکن است ویروس | آخرین روز مذاکرات بیش از طرح اقتصادی | تهمت وزن اضطراری اعلامیه پول: سهام رنج می برند بدترین ضرر و زیان از سال 1987 تصادف میان coronavirus وحشت | وال استریت clamors برای محرک | Pelosi, باز, برای افزایش سرعت, ویروس, لایحه, اما نمی خواهد صبر طولانی برای مذاکرات بیشتر و مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان Coronavirus می لرزد K خیابان بیشتر (D-کالیفرنیا.) در حال حاضر در حال مذاکره یک معامله به ارائه کمک های اقتصادی به آن نهفته coronavirus.

پلوسی به خبرنگاران گفت: پنجشنبه شب بود که هر دو طرف شد و به یک توافق نزدیک است و وجود دارد خواهد بود یک رای در اندازه گیری جمعه “یک راه یا دیگری.”

این قانون است که انتظار می رود به ارائه برای پرداخت sick leave, رایگان coronavirus تست افزایش مزایای بیکاری و وعده های غذایی برای دانش آموزان محروم از خانواده هایی که به آنها نیاز دارید با توجه به نامه پلوسی ارسال به قانونگذاران دموکرات پنج شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار علنا تن به تن این ایده از یک مالیات بر حقوق برش در یک کنفرانس خبری دوشنبه شب دوباره مطرح شده در آن در طول یک بیضی آدرس دفتر به ملت در روز چهارشنبه.

حقوق و دستمزد مالیات گرفته شده از حقوق کارگران به صندوق تامین اجتماعی و مدیکر. کنگره آخرین تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد در سال 2011 و 2012 در دولت اوباما.

برخی از اقتصاددانان این پیشنهاد به عنوان کافی نیست گفت: آن را نمی خواهد کمک به کارگران که می تواند گذاشته با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. برخی نیز می گویند که این عمل را انجام دهید کمی به تقویت اقتصاد از آنجا که آمریکایی ها کمتر احتمال دارد به صرف پول اضافی در سفر و دیگر اشکال سرگرمی در طی شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>