برگ برنده مذاکرات در نظر گرفتن اعتبار برای اقتصاد قوی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد و بیشتر روز دوشنبه گفته اند که رئیس جمهور سابق اوباما از “تلاش برای گرفتن اعتبار” برای اقتصاد قوی.

رئیس جمهور توییتی در پاسخ به اوباما بزرگداشت سالگرد 11th آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون “هموار کردن راه برای بیش از یک دهه رشد اقتصادی و طولانی ترین خط ایجاد شغل در تاریخ آمریکا است.”

تبلیغات

“او تا به حال ضعیف ترین بازیابی پس از رکود بزرگ با وجود صفر تغذیه رای & عظیم کاهش کمی. در حال حاضر بهترین شغل اعداد همیشه” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “تا به حال به بازسازی نظامی ما بود که کاملا تخلیه شده است. فدرال رزرو نرخ مالیات و مقررات راه را به پایین.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین با انتقاد اوباما جیر گفت: در بیانیه ای به تپه که اقتصاد در حال بهبود است به دلیل تهمت تلاش نه اوباما.

“اوباما و بایدن هماهنگ بدترین بهبود اقتصادی در تاریخ معاصر” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ملی دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت:. “در مقابل هر چند deregulating کاهش مالیات و حمایت از بازار آزاد سیاست های رئیس جمهور نسبت ناروا ایجاد کرده است, داغترین اقتصاد در سابقه بوده است.”

McEnany افزود که “این جای تعجب نیست که دموکرات ها به دنبال اعتبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد پس از هشت سال از خیانت یقه آبی کارگران و تحمیل درد بر طبقه متوسط به عنوان آمریکایی ها در همه جا رنج می برد.”

دموکرات ها بارها و بارها گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی به ارث برده یک اقتصاد قوی است که تعمیر شد توسط دولت اوباما پس از رکود اقتصادی آغاز شد که در اواخر سال 2007.

اوباما و حامیان او را ستوده اند $787 میلیارد بازیابی عمل گذشت 14 ماه پس از آغاز بدترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا برای برقراری ثبات در اقتصاد است.

نرخ بیکاری کاهش یافت و تحت اوباما پس از رسیدن به بالای 10 درصد در اکتبر 2009. آن را همچنان به سقوط تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و رسیدن به پایین ترین نقطه آن در 50 سال گذشته.

—به روز شده در 8:40 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>