رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIvanka تهمت رزین گویا از محصولات مواد غذایی در توییتر جلسات دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’ سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برنده تگزاس رواناب بیشتر در یکشنبه سرزنش تجارت مشاور پیتر ناوارو برای نوشتن یک op-ed تضعیف دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauciآنتونی FauciTrump مشاور می زند Fauci: اشتباه در مورد همه چیز یک شبه مراقبت های بهداشتی: تجربی COVID-19 واکسن نشان می دهد که پاسخ ایمنی در نتایج اولیه Fauci: افراد جوان که “مسئولیت اجتماعی” برای جلوگیری از COVID عفونت بیشتربرای نظرات خود را در coronavirus بیماری همه گیر.

“او ساخته شده بیانیه ای به نمایندگی از خود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ناوارو در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران را به عنوان او را ترک کاخ سفید برای گرجستان است. “او نباید انجام است. نه من رابطه بسیار خوبی با آنتونی.”

“ما همه در این تیم است. ما می خواهیم برای خلاص شدن از این ظروف سرباز یا مسافر است که چین فرستاده ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “پس همه کار بر روی همان خط و ما در حال انجام این کار بسیار خوبی است.”

تبلیغات

ناوارو گذراند op-ed در ایالات متحده آمریکا اواخر امروز سه شنبه که به نام سوال Fauci تخصص در گیر متهم او را از اشتباه در مورد “همه چیز” او تعامل با او در مورد.

این انتقاد بود که مستقیم ترین حمله در Fauci اعتبار به تاریخ در میان پایدار رگبار گلوله از مقامات کاخ سفید سوال تخصص دکتر.

کاخ سفید فاصله خود را از نظر قطعه صبح روز چهارشنبه گفت: آن را نمی تواند از طریق عادی تصویب روند و نمی, نماینده, نظر دولت است.

ناوارو ذکر Fauci گذشته نظرات به استفاده از ماسک نیاز برای آمریکایی ها برای تغییر هر روز خود را زندگی می کند و ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

“دکتر Anthony Fauci خوب بالین شیوه با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در” ناوارو نوشت.

Fauci راهنمایی در ماسک و برای چه آمریکایی ها نیاز به تغییر عادات روزانه خود را منتقل به عنوان کارشناسان آموخته بیشتر در مورد این ویروس و سطح بدون علامت انتقال است. دکتر شده است شک و تردید در مورد اثربخشی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک COVID-19 درمان چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و ناوارو را تحت فشار قرار دادند با وجود غذا و دارو هشدار از عوارض جانبی خطرناک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im