مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات محافظه کاران در CPAC

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump تایید سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای کنگره به تازگی منتشر شده ایمیل های آشکار مقامات وحشت بیش از از دست دادن اعتبار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوریان ادعا لیندزی گراهام با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن bemoans ‘هرگز پایان دادن به گاو نر—-‘ در کارولینای جنوبی تجمع بیشتر تحویل یک کمپین به سبک آدرس به یک گروه از محافظه کاران در شنبه صدور یک سطح پهن هرچیزی در برابر دموکراتیک مخالفان و دفاع از دولت خود در پاسخ به کروناویروس در میان نگرانی در مورد شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شرور و اهریمن دموکرات ها به عنوان “چپ رادیکال” و در زمان عکس در فردی نامزدها در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات در همان روز به عنوان کارولینای جنوبی اولیه.

در یک نقطه تهمت کاهش خود را در این سکو به مسخره ارتفاع سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergTrump نظرسنجی, کارولینای جنوبی, حامیان در ترجیح دموکراتیک حریف پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک رالی در کارولینای جنوبی بایدن Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو بیشترکه رئیس جمهور به طور منظم به اشاره به عنوان “مینی مایک.”

تبلیغات

“آنها می خواهند را به دور خود پول خود را دور انتخاب خود را بیان دور اسلحه خود را دور خود دین خود را به دور, تاریخ دور آینده خود را و نگاهی به دور و در نهایت آزادی خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها در سخنان در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در روز شنبه بعد از ظهر.

“اما ما هرگز اجازه دهید آنها را انجام دهد.”

رئیس جمهور ادعا کرد که سیاست های مطرح شده توسط دموکرات “به نوبه خود امریکا بسیار به سرعت به یک مقیاس بزرگ ونزوئلا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ تلاشهای دولت خود برای مبارزه با کروناویروس در میان ادامه داد: بررسی این ادعا او “گرفته است تهاجمی ترین اقدام در تاریخ مدرن برای کنترل مرزهای ما و محافظت از آمریکایی ها از coronavirus.” مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به محدودیت های مسافرتی در ایران و نمایش فیلم در مسافران از ایتالیا و کره جنوبی است که او و دیگر مقامات اعلام کرد در اوایل جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه هم زدم رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerBiden پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند به نوبه خود جزر و مد می گویند استراتژیست ساندرز انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای چیدن “به طور کامل بی حد و حصر’ پنس برای coronavirus پاسخ تهمت می گذرد پنس خطرناک باک بیشتر (D-n. y.) و مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi انفجار تهمت انتخاب کنید: او نشان داده است روشن بی احترامی’ به صورت intel جامعه تجدید نظر دادگاه قانون اساسی مجلس نمی تواند شکایت به اجرای McGahn احضاریه خانه تصویب لایحه منع طعم توتون و تنباکو محصولات بیشتر (D-کالیفرنیا.) برای انتقاد از او را بیش از دولت او در پاسخ به این ویروس شعار نیاز به یک “حزبی” رویکرد “اگر ما می توانیم.” در یک رالی در کارولینای جنوبی شب قبل از تهمت توصیف دموکراتیک انتقاد از خود و پاسخ به این ویروس به عنوان یک “جعل.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل و سخنرانی در مدت کوتاهی پس از پرداختن به خبرنگاران در دولت او در پاسخ به کروناویروس در جلسه کاخ سفید اتاق.

رئیس جمهور تن شد به طور قابل توجهی متفاوت از آن را اندازه گیری سخنان در نشست خبری فقط یک ساعت قبل سخنرانی خود را شبیه کسانی که او ارائه می شود در مکرر در تجمعات انتخاباتی.

آدرس شامل قلابها در برابر رسانه ها و دموکراتیک ریاست جمهوری مخالفان و شکایات خود را در مورد استیضاح مخلوط با حمایت از سیاست های اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تبلیغ این قرارداد امضا شده توسط ایالات متحده و طالبان در روز شنبه با هدف پیچ در پیچ پایین حضور ایالات متحده در افغانستان که او امیدوار است که در نهایت تحقق وعده های خود را برای پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ.

“نیروهای آمریکایی نمی توان پلیس برای کل جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برای سال آنها بوده است تلاش برای انجام این کار, و امروز ایالات متحده امضا مقابله با طالبان به طوری که ما می توانیم امیدوارم آغاز فوری روند در نهایت آوردن سربازان ما به خانه.”

کنفرانس سالانه برگزار شد, در Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و کنوانسیون مرکز واقع در بندر ملی, Md., است با حضور برجسته محافظه کار و شخصیت های رسانه ها و فعالان و همچنین قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و مقامات.

چندین سطح بالا مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت تحویل داده اند اظهارات در این رویداد سه روزه که نتیجه گیری در روز شنبه. تهمت بود استقبال به اتاق با صدای بلند و هیجان زده شعارهای “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!”

“ما در حال انجام به خوبی و ما در حال انجام این کار بسیار. هیچ دولت هرگز انجام آنچه ما انجام داده اند در سه سال اول,” مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: از سخنان خود ذکر انتصاب خود را از ده ها تن از قضات فدرال و در سال 2017 کاهش مالیات.

“ما با هم در حال شکست دادن رادیکال سوسیالیست دموکرات جعلی, اخبار رسانه های کج سیاستمداران و نفرت پر از جناح چپ اوباش” نسبت ناروا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>