رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNorth کره درخواست برای کمک در حالی که انکار هر coronavirus موارد: گزارش, ایران, حفظ, تهران ‘هیچ دانش’ از آمریکایی گروگان محل نرخ بیکاری افزایش به 3.2 میلیون نفر به کروناویروس ویران اقتصاد بیشتر در پنجشنبه سوال که آیا نیویورک خواهد شد و در واقع نیاز به ده ها هزار نفر از طرفداران دولت را رهبران باید گفت مورد نیاز خواهد بود برای رسیدگی به تعداد مورد انتظار از coronavirus موارد وجود دارد.

رئیس جمهور زنگ زد به Sean HannitySean Patrick HannityCuomo گام به ملی شدند با کروناویروس مبارزه Hannity ارائه می دهد برای کمک به کومو در coronavirus پاسخ با رادیو و تلویزیون را نشان می دهد محافظه کار گروه بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus پاسخ در تبلیغ جدید بیشتر‘s نشان می دهد در فاکس نیوز که در آن او را دامنگیر در میشیگان فرمانداران و واشنگتن و تردید در نیاز برای توده ونتیلاتور تولید برای پاسخگویی به تقاضای خاص متحده است.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “Hannity.”

تبلیغات

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

“یک وضعیت بد,” او اضافه شده است. “ما دیده نمی شود هر چیزی مانند آن. اما نتیجه نهایی این است که ما باید برای بازگشت به کار و من فکر می کنم ما می توانید شروع با باز کردن بخش های خاصی از کشور است.”

رئیس جمهور در مقایسه با خرید یک دستگاه تنفس مصنوعی به خرید یک ماشین تماس با ماشین های “بسیار گران قیمت” و “بسیار پیچیده.”

“و شما می دانید که آنها می گویند مانند رژیم صهیونیستی. کومو و دیگران آنها می گویند ما می خواهیم 30,000 آنها. سی هزار؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “فکر می کنم این شما می دانید که شما رفتن به بیمارستان است که باید در یک بیمارستان و در حال حاضر همه از ناگهانی همه درخواست برای این شماره های گسترده.”

نظرات به عنوان فرمانداران سراسر کشور در حال التماس با دولت فدرال به ارائه بحرانی لوازم پزشکی برای پاسخگویی به نیاز روز افزون از منابع به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود.

رئیس جمهور شده است و تمایلی به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) وادار به شرکت های خصوصی برای تولید هواکش ماسک و دیگر تجهیزات بیمارستان های در حال تقاضاهای مصرانه برای استدلال آنها در حال انجام این کار بدون اینکه به صراحت پرسیده شده توسط دولت فدرال است.

تبلیغات

در ضمن شهر نیویورک به عنوان کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است. بیش از 20 ، 000 نفر وجود دارد آلوده شده اند و بیش از 300 نفر از این ویروس که از پنج شنبه شب.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو (D) در سه شنبه التماس کرد با دولت فدرال به دولت ارائه دهد با ده ها هزار نفر از اضافی هواکش برای کمک به مقابله با هجوم انتظار می رود از coronavirus موارد است. او پیش بینی شده است که دولت نیاز 30,000 از دستگاه تنفس ترک نیویورک بیش از 20,000 کوتاه است.

“وجود دارد هیچ راه دیگری برای ما برای دریافت این پنکه” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “ما سعی کرده ایم هر چیز دیگری. تنها راه ما می توانید به دست آوردن این فن است از دولت فدرال است. دوره.”

معاون رئیس جمهور پنس گفت: بعد از شنبه که دولت خواهد کشتی های اضافی 4,000 هواکش به نیویورک است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اواخر روز پنجشنبه تاکید نگرانی مقامات دولتی باید با دولت فدرال در پاسخ به این ویروس است.

رئیس جمهور هفته را صرف کم اهمیت جلوه دادن تهدید کروناویروس گفت: در نقاط مختلف در ژانویه و فوریه است که آن را “تحت کنترل” است که این موارد در آمریکا به زودی خواهد بود “نزدیک به صفر” است و این ویروس را یک روز ناپدید می شوند “مانند یک معجزه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد اعتقاد خود را در “Hannity” که این کشور باید شروع به دنبال راه هایی برای به دست آوردن برخی آمریکایی ها به کار حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات قبل از موعد مقرر خواهد شد به احتمال زیاد منجر به افزایش عفونت و مرگ و میر.

مقامات بهداشت عمومی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار روز پنجشنبه گفت که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر و تست در سراسر کشور قادر به تعیین این که کدام مناطق هستند در معرض خطر بالاتر. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است او امیدوار به بازگشایی اقتصاد در مناطق کم خطر تلقی هر چند تماس نهایی در کاهش اقدامات در نهایت سقوط به فرمانداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش رهبری قرمز متحده, Iowa, آیداهو و نبراسکا که در آن آنها هنوز به دیدن قابل توجهی شیوع است.

“همه آنها کمی, اما بسیاری از آنها فقط کمی دارند و آن را تحت کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او متنبه فرمانداران از ایالت میشیگان دو حوزه برخورد با شیوع قابل توجهی که در آن رهبران دولت شده اند انتقاد از دولت فدرال پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال برخی از مشکل” با واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – مغلوب ساختن پیشی جستن, Dems در مقابله Inslee سفارشات ساکنان ایالت واشنگتن به ماندن در خانه در میان coronavirus شیوع پیشرونده طرفداران پیشنهاد T ‘سبز محرک برنامه های بیشتر (D) که به چالش دولت در یک تماس در روز قبل از آن به یک نقش مرکزی در پاسخ به جای مکمل متحده است.

رئيس جمهور نبود نام رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) تنها با اشاره به او به عنوان “جوان یک زن فرماندار… از میشیگان.”

“میشیگان بسیار مهم, دولت,” او گفت:. “او یک فرماندار جدید و آن را لذت بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im