رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi چشم پایان مارس به یک چهارم coronavirus امداد لایحه به طبقه NBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش بیشتر تحت فشار قرار دادند بهداشت مقامات بهداشت و درمان به ضد مالاریا داروها در دسترس به عنوان coronavirus درمان اگر چه آن را تست نشده برای درمان COVID-19 دو منابع گفته رویترز.

رئیس جمهور گفت: مقامات بالا در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) غذا و داروی آمریکا (FDA) و موسسه ملی بهداشت (NIH) به جای تمرکز بر مواد مخدر cloroquine و هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان بالقوه این دو منبع گفت.

پس از فشار از سوی رئیس جمهور دولت فدرال صادر ارشاد گفته پزشکان تا به حال این گزینه به تجویز این داروها در حالی که با استناد به unattributed حکایات به جای آن از حد معمول کارشناسی علوم.

تبلیغات

کاخ سفید به رویترز گفت در بیانیه ای که تهمت بود نه آغاز یک “فشار کمپین” بود اما اقدام مناسب.

“رئيس جمهور در اولویت است که سلامت و ایمنی مردم آمریکا به همین دلیل است که او به ارمغان آورده است هم دولت فدرال و بخش خصوصی از جمله پزشکان و دانشمندان و محققان پزشکی به صورت بی سابقه همکاری برای تسریع در تولید واکسن گفت:” بیانیه است.

CDC گفته رویترز آن را منتشر راهنمایی در درخواست از coronavirus نیروی کار و پزشکان که “درخواست CDC نقد و بررسی ادبیات نوشتن و ارسال این اطلاعات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

“آژانس را” بیانیه گفت.

یک NIH سخنگوی گفت: این سازمان بود “نه منبع محتوا.”

هدایت گفت: این بررسی توسط CDC مرکز ملی برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی (NCIRD) تقسیم بیماری های ویروسی.

تبلیغات

FDA در بیانیه ای گفت: به دنبال این است که از آن به درستی عمل کرده که آن را ساخته اضطراری جهت ضد مالاریا داروها را تجویز می شود و توزیع شده است.

“آن مشخص شد بر اساس شواهد علمی موجود آن است که معقول و منطقی به این باور است که داروهای خاص ممکن است موثر در درمان COVID-19 و با توجه به وجود دارد کافی تصویب شده و یا در دسترس جایگزین درمان های شناخته شده و منافع بالقوه برای درمان این جدی یا تهدید کننده زندگی ویروس بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه” FDA بیانیه ای گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز حمایت از مواد مخدر به طور خاص در توییتر خود. حامیان او می گویند که آنها تایید استفاده از مواد مخدر در یک بیماری همه گیر شده است ثابت شده برای درمان COVID-19.

اما تحقیقات نشان داده است که افراد خاصی است که استفاده از مواد مخدر می تواند تجربه یک قطع ضربان قلب یا آریتمی قلبی و مواد مخدر “ممکن است در برخواهد داشت خطر خاص به شدت بیمار افراد” به گزارش رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de