مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی ویروس مرگ و میر می تواند به 100000 نفر در ایالات متحده

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 روز یکشنبه پیش بینی کرد که ایالات متحده را از دست بدهند بین 75,000 100000 نفر به کروناویروس یک افزایش مشخص از چند هفته پیش زمانی که او تخمین زده 60,000 می میرند.

رئیس جمهور ارائه شده تجدید نظر ارزیابی در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال جایی که او با اینحال تاکید بر نیاز به بازگشایی کسب و کار و دریافت آمریکایی بازگشت به کار با بلند کردن اقدامات خاصی در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75-و 80 – به 100,000 نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست دادن یک فرد بیش از این است. این باید شده ام متوقف شد و در چین است.”

تبلیغات

رئیس جمهور بارها و بارها قاب دهها هزار نفر از مرگ و میر به عنوان یک پوشش نقره ای در مقایسه با گریم, مرگ, عوارض برخی از مدل های گذاشته اگر آمریکا تصمیم گرفتند برای تحمیل هر نوع اجتماعی فاصله و یا اقامت در خانه سفارشات.

کاخ سفید قرار داده و از دستورالعمل ها که به نام برای آمریکایی ها برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها و محدود کردن تجمعات به کمتر از 10 نفر هستند اما دولت به آنها اجازه داد به پایان می رسد در تاریخ 30 آوریل به عنوان بسیاری از ایالت ها تغییر جهت بازگشایی کسب و کار.

“من واقعا فکر می کنم تا باور نکردنی است.. که یکی از دلایل ما موفق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما از دست دادن تماس 80 – و یا 90,000 افراد موفق است. اما این یکی از دلایلی است که ما در پایان بالا از هواپیما به عنوان مخالف به پایان کم از هواپیما.”

فاکس نیوز لنگر Bret Baier اشاره کرد که برگ برنده را پیش بینی مرگ و میر را تغییر داده بود از قبل برآورد 60,000 تعدادی که پیشی هفته گذشته است.

“این رفتن تا” مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد. “من استفاده می شود به می گویند 65,000. در حال حاضر من گفت: 80 [هزار] و یا 90 [هزار] و از آن بالا می رود و می رود تا به سرعت. اما آن را هنوز هم برای رفتن به, مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید در پایان پایین تر از هواپیما اگر ما خاموش.”

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus پاسخ گفت یکشنبه که بینی خود را همواره تخمین زده می شود بین 100000 تا 240,000 مردم می میرند و حتی با کاهش اقدامات در محل.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است تغییر ارزیابی نهایی تلفات حتی به تعداد روزانه افزایش می یابد. همانطور که از یکشنبه شب وجود دارد بیش از 1.1 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 67,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 20 است که “ما قصد داریم نسبت به 50 – یا 60 ، 000 مردم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او امیدوار است که ایالات متحده خواهد بود “آمده در زیر است که از 100,000 زندگی از دست داده است که وحشتناک شماره با این وجود.”

هنوز هم رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند برای فرمانداران شروع به بلند کردن محدودیت ها و اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن در به امید jumpstarting اقتصاد است. وی میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) در روز جمعه به “معامله” با معترضان که در مخالفت با برخی از دولت محدودیت از جمله برخی از تظاهرکنندگان مسلح بودند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اذعان کرد که برخی از ایالت ها را به باقی می ماند توقیف بیش از دیگران اما ابراز پشتیبانی برای باز کردن پارک ها و سواحل به عنوان طولانی به عنوان بازدید کننده حفظ فاصله مناسب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>