مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی ما coronavirus واکسن تا پایان سال

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت به دنبال در 14 بالقوه COVID-19 واکسن به سرعت مسیر Tlaib, Lowenthal قلم op-ed درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آزادی کمک به فلسطینی ها برای مبارزه با COVID-19 روز یکشنبه گفت که دولت او با اعتماد به نفس است که ایالات متحده باید یک واکسن برای رمان coronavirus تا پایان سال است.

“ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان سال جاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مجازی فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به دنبال خبری که دولت او بود و سوق دادن سازمان به سرعت تا واکسن فرآیند توسعه با یک پروژه جدید به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب.” پروژه گزارش هدف این است که برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن توسط چندین ماه و 300 میلیون دوز واکسن در دسترس ژانویه.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید که به اذعان خود طرح ریزی شد و به عنوان بلند پروازانه و اشاره کرد که کارشناسان پزشکی توصیه او را در برابر ساخت چنین بیانیه ای.

“پزشکان می گویند شما نباید می گویند که. من به شما بگویم آنچه که من فکر می کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا گفت و اشاره کرد که او تا به حال ملاقات با مدیران شرکت های مشغول به کار در توسعه واکسن.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن بسیار زودتر از بعد” او اضافه شده

Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: کاخ سفید بلوک Fauci از شهادت در برابر کنگره | FDA اجازه اضطراری استفاده از جدید کروناویروس درمان | ایران با تقسیم بیش از کمک های دولت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کاخ سفید بلوک Fauci از شهادت در برابر کنگره FDA اجازه اضطراری استفاده از کروناویروس جدید, درمان, بیشتر, بالا متحده متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی هفته گذشته گفت که ممکن است آمریکا را عملی واکسن در ماه ژانویه که در مورد خواسته های جدید فشار.

“ما می خواهیم به رفتن به سرعت است اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را بی خطر و موثر است,” Fauci گفت: در ان بی سی “امروز” نشان می دهد در روز پنج شنبه. “من فکر می کنم که شدنی است اگر همه چیز سقوط در جای مناسب است.”

Fauci و دیگر کارشناسان پزشکی گفت: زمانی که coronavirus را در ایالات متحده در اوایل سال جاری که آن را بین 12 و 18 ماه به منظور توسعه یک واکسن.

تبلیغات

“بازگشت به عقب در زمان. من می گفت در ماه های ژانویه و فوریه است که این امر می تواند یک سال تا 18 ماه پس از ژانویه یک سال پس از آن است که بسیار نیست از چه من در ابتدا گفت:” Fauci گفت.

ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه وجود دارد که 14 بالقوه واکسن برای COVID-19 در حال توسعه به عنوان بخشی از تلاش برای پیگیری سریع واکسن توسعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه گفت که او نگران نیست در مورد اخلاق داشتن افراد با آزمایش یک واکسن به عنوان بخشی از یک تسریع محاکمه روند.

“چرا که آنها در حال داوطلبان. آنها می دانند که آنچه آنها در حال گرفتن به. آنها در بسیاری از موارد بسیار خوب مردم است. آنها می خواهند برای کمک به این روند است. نگاه یک واکسن است که هرگز از بین رفته اند مانند آن را رفته است در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس مجریان Bret Baier و Martha MacCallum.

“ما تا کنون پیش از هر واکسن تا کنون در تاریخ است. این چیزها را دو, چهار, پنج, شش سال” رئیس جمهور ادامه داد.

Coronavirus است بیمار بیش از 1.1 میلیون نفر در ایالات متحده و باعث بیش از 67,000 داخلی و میر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که کشورهای در سراسر کشور باید نورد به آغاز طرح به تدریج شل شدن stay-at-home سفارشات بنابراین کسب و کار می تواند بازگشایی, بسیاری از کارشناسان پزشکی می گویند مردم بعید است قادر به با خیال راحت به زندگی عادی بازگشت تا زمانی که یک واکسن برای ویروس. برخی از درجه اجتماعی فاصله است به احتمال زیاد باقی بماند تا زمانی که یک واکسن به منظور جلوگیری از شیوع آینده آنها می گویند.

رویترز-ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در پایان ماه آوریل نیز یافت می شود که کمتر از نیمی از آمریکایی ها قصد رفتن به رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و دیگر حوادث سرگرمی تا زمانی که وجود دارد ثابت واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه نیز تبلیغ وعده remdesivir به عنوان یک درمان برای coronavirus. غذا و داروی آمریکا روز جمعه اعلام کرد این دارو را دریافت اضطراری-استفاده از مجوز برای درمان در بیمارستان بستری بیماران بعد از آن نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای در طی یک کارآزمایی بالینی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>