مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد ایران برنده خواهد شد بازگشت جونز آلاباما در سنای صندلی پس از استیضاح رای

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBrad پیت quips به او زمان بیشتری را به اسکار سخن از جان بولتون تا به حال به شهادت ناروا تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست 6 درصد داخلی کاهش .8 تریلیون دلار از بودجه پیش بینی شده در روز شنبه که جمهوری خواهان پس گرفتن آلاباما در سنای صندلی های برگزار شده توسط سناتور. داگ جونز (D) در ماه نوامبر پس از Jones بازیگران رأی به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح گذشت ،

رئیس جمهور نشان داد که او فکر رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSunday را نشان می دهد – 2020 دموکرات ها را بسته استدلال در نیوهمپشایر Dershowitz: ‘شومر و پلوسی را به” خیانت دموکراتیک رای دهندگان: بسیاری از ‘لیبرال’ نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی های بیشتر (D-n. y.) را متقاعد جونز در برابر رای خود را حذف از دفتر در نتیجه حفاظت از جونز از پیامدهای سیاسی.

“خیلی خوب است برای دیدن است که جمهوری خواهان خواهد بود برنده بزرگ ایالت آلاباما در سنای صندلی عقب در حال حاضر که سبک Senator @DougJones بازیگران حزبی رای گیری برای استیضاح جعل. فکر خود را رئیس Cryin’ چاک می توانست او را مجبور به رای دادن در برابر جعل. یک چیزی سفت!”

تبلیغات

جونز یکی از چندین سناتور دموکرات که در نظر گرفته شد به نوسان آرا جلوتر از رئیس جمهور تبرئه رای هفته گذشته با دیگران از جمله سناتور. Joe Manchinیوسف (جو) ManchinTrump پیش بینی کرد ایران برنده خواهد شد بازگشت جونز آلاباما در سنای صندلی پس از استیضاح رای تهمت رمپ تا حمله به ‘عروسکی’ Joe Manchin بیش از استیضاح رای تهمت چکش Manchin بیش از استیضاح رای بیشتر (D-W. V.) چسبیده با حزب خود و رای گیری در مقابل رئیس جمهور در رای گیری که دیدم یک جمهوری خواه سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyTrump پیش بینی کرد ایران برنده خواهد شد بازگشت جونز آلاباما در سنای صندلی پس از استیضاح رای فاکس Pirro ریپ رامنی: ‘رویای یابم خود را به تهمت و نفرت از سمت چپ یک شوخی است’ خروجی نماینده مجلس با ابراز تاسف ‘راه بیشتر نفرت در این کسب و کار بیشتر (R-یوتا) با پیوستن به حزب دموکرات در خود ناموفق فشار برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی مقالات استیضاح گذشت ،

او برای انتخاب مجدد بعد از این سال پس از برنده شدن در یک انتخابات خاص به پایان مانده از این دوره آغاز شده توسط سابق بهداشت ، جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsTrump پیش بینی کرد ایران برنده خواهد شد بازگشت جونز آلاباما در سنای صندلی پس از استیضاح رای استیضاح خرید اینترنتی را تهدید می کند به upend نبرد برای سنا بلومبرگ دارای افکار در آزادی مطبوعات; دیگر نامزدها باید به ما ایشان خیلی بیشتر (R) که در سمت چپ صندلی به قبول یک نقطه به عنوان دادستان کل در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید