مغلوب ساختن پیشی جستن وعده حمایت دولت فدرال برای لس آنجلس در میزبانی المپیک 2028

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر در روز سه شنبه متعهد دولت فدرال پشتیبانی کامل به لس آنجلس در میزبانی 2028 بازی های المپیک تابستانی, حتی به عنوان او chided شهر برای آن جمعیت بی خانمان.

تهمت با حضور در یک جلسه مطبوعاتی در بورلی هیلز با ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته وظیفه سازماندهی 2028 بازی که در آن او امضا یک سند ارائه حمایت دولت فدرال به شهر. او با چندین اتهام از جمله اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگچاد WolfDHS رئیس: SWAT-مانند تیم نمی تواند نیاز اگر پناهگاه شهرستانها کمک خواهد کرد یخ مغلوب ساختن پیشی جستن به چشم پوشیدن فدرال پیمانکاری قوانین به سرعت ساخت و ساز از مرز دیوار DHS می دهد نیویورک چراغ قرمز برای دولت چراغ سبز قانون بیشتر.

“برنامه ریزی و آماده سازی در حال حاضر در جریان اجرای این رویداد با بی عیب و نقص, دقت, اما برای موفقیت در المپیک باید امن” گرگ گفت: تعهد وزارت امنیت داخلی را ارائه منابع برای کمک به محافظت از این رویداد.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن که فرود آمد در اوایل روز سه شنبه در کالیفرنیا برای اولین بار از چند روز نوسان غرب تبلیغ اقتصادی افزایش منطقه را از دریافت میزبانی این بازی ها.

“من امیدوارم که شما به یاد داشته باشید من در 2028” او به شوخی درخواست رئیس کمیته به “حداقل به من یک صندلی” در quadrennial رویداد.

توکیو میزبان بازی های المپیک تابستانی 2020. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دعوت به حضور از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اما در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا برای قبول است. پاریس خواهد شد و سپس میزبان 2024 بازی به دنبال لس آنجلس چهار سال بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برای لس آنجلس برای دریافت این بازی در سال 2017, اما رئیس جمهور شده است سرسخت منتقد لس آنجلس و کالیفرنیا به عنوان یک کل bemoaning بی خانمان جمعیت در شهرهای بزرگ و محکوم کردن رهبران دموکرات برای حمایت از پناهگاه سیاست هایی که محافظت از مهاجران مستند نشده.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا پیشنهاد دولت فدرال خواهد درگیر در پرداختن به این مسئله بی خانمانی اما هنوز به رول کردن هر جزئیات.

“ما واقعا گرفتن یک نقش در آن” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “من آن را ببینید من ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به L. A., من ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به سان فرانسیسکو, من ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به برخی از شهرهای بزرگ و به من گفت: من به مردم که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه, ما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>