مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای ما rollout از Covid-19 واکسن سقوط کوتاه, مقامات هشدار می دهند

دولت فدرال به طور سنتی نقش اصلی و نقش مهمی در تامین بودجه و نظارت بر تولید و توزیع واکسن جدید در بیماری های همه گیر که اغلب در قرعه کشی کمیاب تشکیل دهنده و نیاز به توان ذخیره و حمل و نقل دقت کنید.

وجود خواهد داشت به اندازه کافی واکسن برای همه 330 میلیون آمریکایی حق دور به طوری که دولت نیز نقش مهمی در تصمیم گیری که می شود آن را برای اولین بار و در آموزش یک واکسن با احتیاط در مورد آن بالقوه صرفه جویی در زندگی میدهند.

در حال حاضر معلوم نیست که در واشنگتن مسئول نظارت بسیار کمتر از هر گونه انتقادی جزئیات برخی از مقامات بهداشتی دولت و اعضای کنگره آمریکا به رویترز گفت.

هفته گذشته یک مقام ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی به رویترز گفت که عملیات در پیچ و تاب سرعت کاخ سفید نیروی کار برای اولین بار اعلام کرد در ماه مه بود “متعهد به اجرای (واکسن) برنامه ریزی و توزیع پزشکی اقدامات متقابل به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.”

اما دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: سنا شنوایی در جولای 2 که آژانس او را نوک پیکان مبارزات انتخاباتی به منظور توسعه و توزیع واکسن جدید کروناویروس. “این است که واقعا مسئولیت نخست CDC,” او گفت:.

حزب جمهوری خواه و سناتور روی بلانت که صندلی یک پنل نظارت بر بهداشت برنامه بودجه است و یکی از چندین قانونگذاران فشار برای CDC که در سال 1946 تاسیس شد برای مقابله با مالاریا منجر به تلاش است.

“آنها تنها آژانس فدرال با یک پیشینه ثابت از توزیع واکسن و دیرینه موافقت نامه با ادارات بهداشت در سراسر کشور” بلانت در بیانیه ای گفت: در اواسط ماه جولای.

ایالات متحده منجر جهان در COVID مربوط به مرگ و میر با بیش از 150 ، 000 در پنج ماه است. پس از کم بها دادن به ویروس’ تهدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او هستند درگیر در جنگ داخلی بر سر نحوه رسیدگی به بحران فقط سه ماه قبل از اینکه او دوباره حضور در انتخابات علیه نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

ژوئیه 15-21 رویترز/ایپسوس نظرسنجی نشان داد که تنها 38 درصد از مردم پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر.

مقامات بهداشت و نمایندگان مجلس می گویند که آنها نگران هستند که بدون کامل برنامه ریزی و هماهنگی با کشورهای توزیع واکسن می تواند زین با همان نوعی اختلال که منجر به مزمن کمبود coronavirus تست های تشخیصی و تجهیزات پزشکی.

واشنگتن باید با آموزش به مردم در حال حاضر در مورد واکسیناسیون قصد دارد به منظور ایجاد اعتماد عمومی و جلوگیری از سردرگمی گفت: سناتور پتی موری, ارشد دموکرات در سلامت برنامه بودجه کمیته است.

“چه اولویت که می شود آن را برای اولین بار ؟ اولین پاسخ دهندگان بهداشت و درمان کارگران این نوع از چیزهایی که” موری گفت: در یک مصاحبه تلفنی. در جولای 13, موری انتشار یک نقشه راه برای توزیع واکسن.

ضعیف اجرا شده اجرای امر به معنای “ما خواهد بود اینجا نشسته دو سال از هم اکنون سه سال از شرکت در همان اقتصادی و بهداشت و موقعیت ما امروز” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که اطلاعات عمومی کمپین بود که برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه تشویق آمریکایی ها به دریافت واکسن پس از تزریق در دسترس هستند.

برخی از دولت و مقامات بهداشت عمومی در ضمن می گویند خود را به entreaties مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده اند پاسخ داده نشده.

“ما هر چیزی را شنیده از دولت فدرال از آوریل 23,” دانیل Koenig, سلامت, ارتقاء سرپرست برای واشنگتن وزارت بهداشت گفت: در یک ایمیل.

این وقتی است که او را از آژانس دریافت مقدماتی راهنمایی در مورد واکسن برنامه ریزی از CDC.

ایمن سازی کارشناسان همراه با دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی با ارسال نامه ای به عملیات پیچ و تاب سرعت در ژوئن 23, التماس برای راهنمایی.

متحده نیاز به می دانم بی درنگ اگر دولت فدرال برای پرداخت این واکسن به عنوان آن را در طول H1N1 شیوع در سال 2009 این نامه می گوید. خواهد الکل سواب سرنگ و تجهیزات حفاظت فردی شامل می شود? آنچه در مورد رکورد نگه داشتن و سردخانه برای ذخیره واکسن و خواهد شد که تحویل آن ؟

تا کنون شده است وجود دارد هیچ پاسخ رسمی گفت: Claire Hannan مدیر اجرایی انجمن از ایمن سازی مدیران یکی از چهار سازمان است که امضا این نامه است.

“ما به فوریت در انتظار فدرال و ایالتی و محلی مشترک بحث به شناسایی چالش ها و طرح راه حل های. یک کمپین واکسیناسیون این قدر بی سابقه است و آن را به بیش از یک ارتش” Hannan گفت: در روز سه شنبه با اشاره به تهمت را تکرار اظهارات که ارتش آمریکا آمادگی خود را برای ارائه واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد همه چیز در جای خود.

“ما همه را به مارس وقتی که می آید به واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه روز پنج شنبه. “… و تحویل سیستم است که تمام مجموعه. لجستیکی ما کلی که همه او می کند این است که ارائه همه چیز آن است که آیا سربازان و یا موارد دیگر.

“ما در حال راه پیش رو در واکسن راه پیش رو در درمان و هنگامی که ما آن را همه ما مجموعه ای با سیستم عامل های ما به ارائه آنها را بسیار به سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر