مغلوب ساختن پیشی جستن عبور پنس خطرناک باک

تصمیم به دست پنس اقتدار و مسئولیت – برای چه چیزی می تواند مهم ترین بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال در اتاق منعکس کننده هر دو رئیس جمهور گریزی به دیگران توقف در میز خود را و سطح خود را از اعتماد به یک شریک او مشاهده با شک و تردید در آغاز رابطه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد پنس جدید مسئولیت شنبه شب یک روز پس از بازگشت از یک مختصر اقامت به هند, که در طی آن مردم تکان بود به واقعیت های خطرناک بیماری همه گیر از رسیدن به سواحل آمریکا.
در حالی که او رفته بود مقامات ارشد در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) جدی مطرح هشدار در مورد احتمال که این ویروس را در اینجا و هر دو حزب جمهوری خواه و سناتور دموکرات ابراز نگرانی می کند که دولت درخواست بودجه اضطراری شد و ناکافی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید این ویروس به شمار به عنوان او در دفاع از دولت خود پاسخ اولیه به وقوع. در همان زمان به او نشان داد دانش کمی از تیم خود برنامه ریزی پاسخ و تناقض مبرم هشدارهای اعلام شده توسط ارشد مقامات بهداشت عمومی فقط روز قبل از.

“خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما بسیار آماده برای این کار – برای هر چیزی است.”

که پیام ایستاده بود در تضاد کامل با آنچه نانسی r. schultze ، که سر CDC مرکز ملی برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در روز سه شنبه.

“این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور را مجبور شدید بیماری” r. schultze ، گفت:. “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به قلم مو رنگ کردن تهدید از coronavirus هستند عمدی تکرار از دولت اوباما در اوایل اشتباهات در تلاش های خود برای مبارزه با رشد عمومی اضطراب بیش از گسترش ویروس ابولا در تابستان 2014.

سپس دولت از دست داده و کنترل آن “خنک نگه داشتن” رویکرد پس از دو آمریکایی مبلغان که تا به حال قرارداد ابولا در لیبریا آورده بودند بازگشت به ایالات متحده برای درمان یک تصمیم خصوصی-شهروند مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد در آن زمان در ده ها تن از توییت.

در حال حاضر تهمت اصرار دارد که coronavirus را نمی خواهد به طور قابل توجهی گسترش در سراسر ایالات متحده حتی اگر کشور در حال حاضر تحت درمان حداقل 58 بيمار و خود کارشناسان هشدار در مورد شیوع قابل توجهی.

“ما آماده برای انطباق و ما در حال آماده به انجام هر کاری که ما به عنوان گسترش بیماری اگر آن گسترش می یابد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دقیقه بعد CDC معاون مدیر آن Schuchat گفت: “ما انتظار بیشتر موارد و این زمان خوبی برای آماده سازی.”

عمیقا نگران کننده در توسعه های جدید, اخبار شکست در حالی که تهمت صحبت شد در روز چهارشنبه که اولین مورد از coronavirus با ناشناخته اتصال به هر موجود مورد در ایالات متحده تشخیص داده شده بود و در دانشگاه کالیفرنیا-دیویس بیمارستان در Sacramento County است.

پس از اینکه نام تهمت معاون ریاست جمهوری نامزد تقریبا چهار سال پیش پنس بازی های برگزار شده است وفادار ستوان همیشه احترام بنده که هرگز شکسته صفوف از یک رئیس جمهور که تن و خلق و خوی است که اساسا متفاوت از خود را دارد.

روز چهارشنبه بار دیگر به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در زمان کنترل از پاسخ است.

“از اولین کلمه از شیوع کروناویروس رئیس جمهور در زمان اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از مردم آمریکا از این, بیماری,” او گفت:.

پنس سابق فرماندار که با برخورد جدی شیوع HIV را در خانه اش در ایالت ویسکانسین در حالی که در دفتر بنابراین او می داند که چیزی در مورد شیوع و بحرانی نقش دولت فدرال در پاسخ.

اما coronavirus است مانند ابولا و یا HIV: کسانی که ویروس ها بسیار دشوار است برای انتقال نیاز به تماس فیزیکی با بدن سیال از یک فرد آلوده. Coronavirus انتقال خیلی بیشتر به راحتی از طریق قطرات ساطع شده توسط سرفه یا عطسه. و نه با ویروس ابولا و ایدز زندگی می کنند در سطوح; مشخص نیست چه مدت coronavirus می توانید زنده ماندن در خارج از بدن انسان است.

مقامات بهداشت عمومی – از جمله برخی از کسانی که از نزدیک درگیر در واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا – نیز هشدار داده است که این ویروس گسترش در داخل ایالات متحده است که تقریبا اجتناب ناپذیر است.

“این اجتناب ناپذیر است که آن را گسترش خواهد درون ما” سابق CDC مدیر تام فریدن گفت: این تپه در یک مصاحبه. “در حال حاضر چگونه گسترده آن این است که چه آسیب آن باعث می شود که فقط زمان خواهد شد بگویید.”
در حال حاضر پنس چهره دو پتانسیل نتایج: اگر این ویروس نه در داخل کشور او برنده خواهد شد اعتباری برای رهبری در زمان بحران مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر برای مقابله با یک تهدید برای بلیط انتخابات امیدوار است در این سال و به طور بالقوه عمده دخترک به سمت خود امیدوار است در حال اجرا برای رئیس جمهور در آنچه به نظر می رسد به طور فزاینده ای شلوغ میدان جمهوری خواهان رقابت برای یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی در 2024.
برای سال شایعات در گردش اند که تهمت علاقه مند است و یا با توجه به آزادسازی پنس از بلیط خود را در طول سال 2020 دوباره انتخابات. تهمت را رد کرده است کسانی که شایعات و به پنس. در عین حال در توزیع او نظارت مسئولیت coronavirus رئیس جمهور داده است او شماره 2 شانس خود را به اثبات fireable.
در ضمن نشانه های اولیه اشاره به شیوع گسترده است که در حال حاضر افتاده از چین به کره جنوبی و ایتالیا و ایران. اضافه کردن در مورد مشکل در نزدیکی ساکرامنتو بیارتباط به هر قبلا شناخته شده انتقال زنجیره ای و میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند در معرض خطر پایین آمدن با این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مجموعه انتظارات برای توقف یک به آسانی و به راحتی انتقال ویروس تقریبا غیرممکن به بالا. از آن خواهد شد تا به پنس برای دیدار با کسانی که انتظارات یا به صورت عواقب ناشی از mercurial, رئیس, مصمم به جلوگیری از مسئولیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>