مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گذاشته بیش از 1000 کارمند با توجه به همه گیر: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بنا به گزارش ها تا به حال به اخراج کردند یا مورد 1500 کارمند در ایالات متحده و کانادا به عنوان رمان coronavirus همه گیر نیروهای خواص متعدد بسته باقی می ماند.

واشنگتن پست گزارش می دهد که کارکنان هتل در نیویورک سی و میامی و شیکاگو و لاس وگاس ونکوور و هونولولو یا گذاشته شده یا furloughed. این تصمیم پس از آن شرکت شروع به بسته شدن آن هتل ها و استراحتگاه در اواسط ماه مارس با توجه به شیوع. هفده خواص تعطیل هستند در حالی که دیگران عامل با کارکنان کمتر و خدمات است.

این اخراج شامل بیش از 200 نفر پرسنل در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در ونکوور کانادا و دو سوم از کارکنان به عنوان برگ برنده هتل در شیکاگو است.

تبلیغات

این شرکت اقدامات بر خلاف دیگر هتل و رفت و آمد مکرر صاحبان که دیده می شود کاهش مشتریان با توجه به محدودیت های مسافرتی و اقامت در خانه سفارشات. ماه گذشته ماریوت, بزرگترین, هتل, شرکت, شروع furloughing ده ها هزار نفر از کارگران.

این خبر یک روز پس از نیویورک تایمز گزارش داد که این سازمان نسبت ناروا صحبت کرده به دویچه بانک بزرگترین بستانکار در مورد تاخیر در پرداخت برخی وام.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر اذعان کرد در ماه گذشته است که خود کسب و کار مانند دیگر شرکت های هتل, مبارزه بودند.

“من نمی خواهد می گویند شما در حال پر رونق هنگامی که شما تصمیم به تعطیل کردن هتل خود را و خود را کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه مارس است. “اما آن است که صدمه زدن به من ؟ آره صدمه زدن به من و آن را به صدمه زدن به هیلتون و آن را به صدمه زدن به همه از هتل های زنجیره ای در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>