مغلوب ساختن پیشی جستن بر رامنی مارس با معترضان: ‘فوق العاده ای صداقت چه پسر’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر در دوشنبه وزن در تصویری از ایالت میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyRomney راهپیمایی با جورج فلوید معترضان در DC خار رامنی برنده را پشتیبانی نمی تهمت گشتند: NYT تهمت آتش سوزی در کالین پاول گفت که او می خواهم برای رای دادن بایدن بیشتر (R-یوتا) راهپیمایی معترضان در واشنگتن سی و یک روز زودتر و گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“فوق العاده ای صداقت چه پسر. سخت به این باور با این نوع از سیاسی استعداد خود را شماره خواهد ‘مخزن’ آنقدر در ایالت یوتا!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

بسیاری از تفسیر رئیس جمهور صدای جیر جیر به عنوان طعنه آمیز توجه به طولانی خود را-در حال اجرا دشمنی با رامنی که به تصویب امتیاز بالاتر از 50 درصد در ایالت یوتا است. سناتور بود و تنها جمهوری خواه به رای دادن به نفع محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح در اوایل این سال است.

تبلیغات

رامنی نیز تنها سناتور جمهوری خواه نمی تواند شامل رئیس گروه مشورتی از نمایندگان مجلس برای بازگشایی این کشور از خاموش شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن اذعان کرد این تصمیم نشان داد او برگزاری کینه بیش از استیضاح رای دادن.

در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد نشانگر واکنش نشان می دهند به رامنی رفتن به قرنطینه پس از دیگری ایران سناتور آزمایش مثبت برای coronavirus گفت: “هی که بیش از حد بد است.” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس رد او بود که به طعنه آمیز.

رامنی روز یکشنبه پیوست نمرات از راهپیمایی معترضان در پایتخت کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

“ما نیاز به یک صدا علیه نژاد پرستی. ما باید بسیاری از صداها در برابر نژاد پرستی و در برابر خشونت. و ما نیاز به ایستادن و می گویند ‘black lives matter’ ” رامنی گفت: یک خبرنگار در توضیح تصمیم خود را برای پیوستن به این اعتراض.

رامنی برجسته ترین جمهوری خواه رسمی به تاریخ پیوستن به تظاهرات و به صراحت دولت است که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف تعطیلات آخر هفته و تکرار تماس های خود را برای “نظم و قانون” و تمسخر به اندازه جمعیت در پایتخت که در آن دهها هزار نفر از مردم فرود در خیابان نزدیک کاخ سفید به تظاهرات کشش به هفته دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>