رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت تهمت سازمان گذاشته بیش از 1000 کارمند با توجه به همه گیر: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک و دستکش و بیشتر در روز شنبه دو برابر کردن دولت را برآورد که آمریکا مرگ و میر از شیوع کروناویروس به احتمال زیاد بالا خواهد بود.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه اما خیلی کمتر مرگ اگر این کار انجام نمی شد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی اشاره به گام های دولت فدرال گرفته شده برای کاهش اثرات coronavirus.

پیش از آن در هفته دولت coronavirus وظیفه نیروی نشانه گریم برآورد که در هر نقطه از 100,000 به 240,000 نفر در آمریکا می میرند از این بیماری قبل از وقوع است.

تا کنون بیش از 8000 نفر در کشور فوت کرده اند از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 بیش از هر کشور دیگری در جهان با بیش از 300,000 افراد آلوده.

شهر نیویورک است که کانون این ویروس در این کشور و رئیس جمهور گفت: حدود 1000 اضافی پرسنل نظامی خواهد بود و به دولت ارسال شد.

دولت امپراتوری نزدیک به 114,000 تایید موارد با 63,000 از این موارد که از شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im