مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات توصیف ‘نور در انتهای تونل” به عنوان موارد کوه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi چشم پایان مارس به یک چهارم coronavirus امداد لایحه به طبقه NBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش بیشتر در روز یکشنبه رخ داد بیشتر خوش بینانه تون در مورد این کشور از پیشرفت در تلاش خود را برای مبارزه با کروناویروس حتی به عنوان برخی از برترین مقامات بهداشت پیش بینی هفته آینده خواهد بود شبیه به پرل هاربر یا 9/11 حملات از نظر تاثیر آن.

“ما دیدن نور در انتهای تونل. همه چیز اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه. “ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل. و امیدوارم در نه چندان دور آینده ما بسیار افتخار از کار ما تمام بود. شما هرگز نمی توانید خوشحال باشید که بسیاری از مردم در حال مرگ هستند اما ما در حال رفتن به بسیار افتخار از این کار ما را به نگه داشتن مرگ را به حداقل مطلق.”

رئیس جمهور و دیگر اعضای کارگروه به دنبال اطمینان از این که این کشور ممکن است به طریق گرفتن بدترین بیماری همه گیر. در حالی که تهمت صحبت از “نور در انتهای تونل” معاون رئیس جمهور پنس شناسایی “برق امید” و coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: داده ها از ایتالیا به آمریکا “امید برای آنچه در آینده ما می تواند باشد.”

تبلیغات

این چشم انداز خوش بینانه بود در تضاد کامل با نظرات صبح روز یکشنبه توسط جراح عمومی جروم آدامز و Anthony Fauciآنتونی FauciSunday پیش نمایش نشان می دهد: به کروناویروس در آمریکا مقامات از هر بخش از زندگی عمومی در وزن تهمت هشدار ‘وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ’ در هفته های آینده چگونه مرگبار است coronavirus? بیشتررئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته بیشتر آمریکایی’ زندگی” آدامز ” در “فاکس نیوز یکشنبه,” مقايسه آن با مدرن پرل هاربر یا 9/11 لحظه.

Fauci گفت: “چهره ملت” که ایالات متحده “مبارزه” برای دریافت این ویروس را تحت کنترل است.

اما تهمت و Fauci مورد مناقشه وجود دارد که قطع ارتباط بین آن مشاهده امتیاز.

“من فکر نمی کنم آنها خیلی متفاوت او گفت:” در این جلسه. “من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به یک نقطه خاص. و آن نقطه در حال رفتن به یک وحشتناک نقطه نظر مرگ است. اما آن را نیز یک نقطه که در آن همه چیز در حال رفتن به شروع به در حال تغییر است.”

Fauci اشاره کرد که نشان داده عوارض مرگ و بستری شدن در بیمارستان اغلب یک تا دو هفته زمان تاخیر گفت: به احتمال زیاد دیدن مزایای آن اقدامات امروز در هفته آمده است.

تبلیغات

“چه شما در حال شنیدن در مورد پتانسیل نور در انتهای تونل را نمی دور شکل واقعیت است که فردا یا روز بعد در حال رفتن به نگاه واقعا بد است,” او گفت:.

رئیس جمهور با ارائه چند نمونه خاص از چگونگی این کشور در حال حرکت به سوی یک چشم انداز بهتر با ویروس. وی با ذکر اطلاعات در نیویورک نشان داد که دولت تا به حال کمتر روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار در روز و اشاره کرد که دولت با استفاده از کمتر تخت بیمارستان از انتظار است.

Birx گفت: کارشناسان بهداشت و درمان به دنبال به سمت ایتالیا و دیدن این کشور شروع به نوبه خود گوشه ای. او پیشنهاد کرد که ایالات متحده می تواند رو به یک مسیر مشابه نشان می دهد آن را به معنای اجتماعی فاصله می تواند به زودی به نشان دادن نشانه هایی از کار.

“ما بسیار امیدواریم که در هفته آینده چه خواهیم دید افزایش تعداد موارد افرادی که از دست دادن زندگی خود به این بیماری ما نیز امیدوار به دیدن یک ثبات موارد در سراسر این مناطق مترو که در آن شیوع شروع چند هفته پیش” او گفت:.

وجود دارد بیش از 337,000 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده از اواخر روز شنبه با بیش از 9,600 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان مارس که اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر و حفظ فاصله شش پا و یا بیشتر از دیگر افراد است.

رییس جمهور در این vacillated که روزانه در جلسات بین دادن غم انگیز و واقع گرایانه حسابداری از گریم بینی و ارائه خوش بینی در مورد اقتصاد قادر به بازگشایی در عرض چند هفته به جای ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده انتقاد برای کم اهمیت جلوه دادن شدت ویروس برای ماه می باشد. او گفت که در ماه ژانویه آن را “تحت کنترل” و این باورند در طول ماه فوریه که این امر اسراف در ماه آوریل با آب و هوای گرمتر است و تعداد موارد در ایالات متحده آمریکا را به سرعت رها کردن به نزدیک به صفر است.

او در دفاع از خود گلگون چشم انداز به عنوان یک ماده از ارائه امیدوارم که به مردم آمریکا حتی زمانی که کلمات خود را مطابقت ندارد وضعیت بر روی زمین است.

“من می خواهم به مثبت است. من نمی خواهم به توان منفی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. “من یک فرد مثبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر