مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات با توجه به گسترش مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت بیش از coronavirus: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که با توجه به عقب هل دادن مارس 15 مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت ارسال آثار به عنوان بخشی از تلاش برای تعدیل اثرات ناشی از کروناویروس در آمریکا خانواده ها و کسب و کار.

وال استریت ژورنال گزارش سه شنبه شب با استناد به دو منبع که دولت این است که به احتمال زیاد تمدید مهلت. این روزنامه گزارش داد که هیچ تصمیم نهایی شده است.

سخنران برای IRS و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از تپه.

تبلیغات

افراد به طور معمول باید پرداخت مالیات خود را توسط اواسط ماه مارس مهلت برای جلوگیری از مجازات و یا هزینه های بهره است.

در حالی که مالیات دهندگان در حال حاضر می توانید درخواست شش ماه پر کردن فرمت این مجله گزارش داد که اقدامات در نظر گرفته شده توسط دولت خواهد فراتر از آن است.

دولت شده است وزن مراحل را برای کاهش اثرات coronavirus در اقتصاد ایالات متحده به بیش از 1000 مورد گزارش شده بود در کشور که از روز سه شنبه.

این نمایندگان در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که آن را نظارت coronavirus و تا به حال یک کار داخلی به “بی درنگ پاسخ به هر گونه شرایط در حال ظهور برای محافظت از کارکنان و مالیات دهندگان در تعامل با آژانس است.”

“عادی IRS عملیات ادامه دارد و ما شاهد قوی, صاف, تشکیل پرونده های نجومی برای ملت” آژانس گفت. “مالیات دهندگان باید همچنان به فایل و ارسال اظهارنامه مالیاتی به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود.”

دموکرات ها در خانه راه و وسیله کمیته در نامه ای به نمایندگان کمیساریای چارلز Rettig زودتر سهشنبه درخواست برای به روز رسانی در مورد نحوه coronavirus ممکن است تأثیر مالیاتی-تشکیل پرونده فصل و آژانس “ادامه داد: بررسی” این که آیا آن را ممکن است نیاز به تمدید تشکیل پرونده فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>