مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای فلین پس از اسناد جدید نشان می دهد FBI بحث مورد

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به نگه داشتن او را از رای اتحادیه معلمان انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هیاهو و دروغ “و برای نشان می دهد مدارس باید باز به زودی’ تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست بیشتر در روز پنج شنبه نشان داد حمایت سابق خود مشاور امنیت ملی, مایکل فلین پس از اسناد جدید بودند unsealed در پرونده جنایی خود تماس او را “قهرمان جنگ” و decrying FBI را درمان او در این دوره از روسیه بررسی است.

“چه اتفاقی افتاد به ژنرال مایکل فلین یک قهرمان جنگ هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تفسیر شرح زیر است اسناد جدید unsealed اواخر روز چهارشنبه در فلین مورد نشان دادن ماموران اف بی آی چگونه بحث به رویکرد فلین برای مصاحبه در ژانویه 2017, زمانی که او در خدمت به عنوان کاخ سفید مشاور امنیت ملی.

“آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ ” خوانده شده یادداشت دست نویس از یک عامل. “اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ و باید آنها تصمیم بگیرند. و یا اگر او در ابتدا نهفته است و سپس ما او را [redacted] و او آن را می پذیرد, سند, برای, DOJ, و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که چگونه برای رسیدگی به آن است.”

“اگر ما دیده می شود به عنوان بازی WH خواهد بود خشمگین” توجه داشته باشید می خواند. “محافظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.”

تبلیغات

فلین وکلای مدافع استدلال می کنند که اسناد و مدارک پشتیبانی اتهامات دادستانی سوء برابر زمانی مشاور امنیت ملی که التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه و توافق کردند به همکاری با مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s رسیدگی به انتخابات روسیه دخالت.

برخی از آگاهان مسایل حقوقی را مورد مناقشه اهمیت اسناد جدید. الی Honig سابق دادستان فدرال در نیویورک گفت: این طبیعی بود برای دادستان و ماموران اف بی آی به بحث در مورد نتایج مصاحبه.

“به عنوان دادستان فدرال FBI & I, سوال بیشتر افراد از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. هر زمان وجود دارد 3 نتایج بالقوه است. موضوع: 1) می گوید حقیقت; 2) نهفته است (& بالقوه متهم); 3) حاضر به صحبت. وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد بحث در مورد چگونه هر یک می تواند بازی” Honig توییتی پنج شنبه.

محافظه کاران به مدت طولانی استدلال فلین بود entrapped توسط اف بی آی است. فلین نقل مکان کرد و به برداشت خود گناه این ژانویه گذشته متهم دادستان اقدام در “ایمان بد است.” حرکت است و تاخیر خود را در صدور حکم است.

در یک سری از توییت در یک شب و به صبح تهمت حمله رسانه ها برای پوشش خبری خود از فلین مورد و برجسته چند توییت از حامیان فلین. او به اشتراک گذاشته توییتهایی از پسر Donald Trump Jr., که به نام فلین اتهامات به “بلافاصله کاهش یافته است” و ادعا کرد که ماموران اف بی آی که مصاحبه او را “را” و باید زندانی به عنوان یک نتیجه.

تهمت نیز پیشنهاد خود را دوست دیرین راجر سنگراجر Jason StoneFBI انتشار اسناد و مدارک نشان راجر سنگ جولیان آسانژ ارتباطات سنگ ادعا می کند که او هرگز نمی تواند یک محاکمه عادلانه در DC دادستان که استعفا داد و بیش از سنگ محکومیت یادداشت می پیوندد DC دادستانی کل بیشتربود که فلین متهم شد در این دوره از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی شد و ناعادلانه رفتار و تجدید اتهام تعصب در بخشی از forewoman در سنگ پرونده جنایی.

“آیا کسی واقعا بر این باورند که راجر سنگ, مردی که خانه مورد حمله قرار گرفت در اوایل صبح 29 اسلحه toting ماموران اف بی آی (با خبر جعلی @CNN از نزدیک در پا) قرار گرفتند نسبتا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه. “چگونه در مورد داوران forewoman با اعلام نشده نفرت & تعصب. همان scammers به عنوان ژنرال فلین!”

و رئیس جمهور castigated سابق FBI مدیر James Comeyجیمز Brien ComeyTrump تماس FBI محققان در روسیه کاوشگر ‘انسان تفاله’ AG بار فقط نشان داد که همه چیز در مورد زشت برای روسیه تبانی تیم Comey: پیشرو در طول یک بحران معنا نیست که امیدوار کننده مردم تمام خواهد شد خوب ” بیشتر خود را برای دست زدن به روسیه تحقیقات در تماس تلفنی با “کثیف پلیس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها مطمئن به سوخت سوء ظن است که او می تواند نگاه به عفو سنگ یا فلین نه که او را رد کرد.

رئیس جمهور نشانه در ماه فوریه بود که او با توجه به عفو برای سنگ — که محکوم به 40 سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره و اتهامات دیگر — اما نشان داد او را صبر کنید برای تصمیم گیری تا بعد از قاضی فدرال نظارت خود را در مورد قوانین در سنگ متحرک برای محاکمه مجدد. ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون را تکذیب کرد سنگ را به حرکت در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>