مغلوب ساختن پیشی جستن گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه مطلب اشاره شده شهرت او به عنوان یک germaphobe در طول نادر کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس چهارشنبه.

او پیشنهاد آمریکایی ها را همان اقدامات احتیاطی آنها را در طول فصل آنفولانزا از جمله غیر ضروری اجتناب از تماس با سطوح و افرادی که بیمار هستند به عنوان او همیشه کرده است.

“من آن را بسیاری به عنوان شما احتمالا شنیده ام. شستن دست های خود را. تمیز بماند. شما لازم نیست که لزوما با شتاب هر دست راه آهن مگر اینکه شما به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “منظورم این همان آنفولانزا. وقتی کسی عطسه — منظورم اینه که من سعی می کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است با عطسه.”

تبلیغات

رئیس جمهور به دنبال این هشدار با یک حکایت.

“من تا به حال یک مرد آمد تا به من یک هفته پیش. من تا به حال دیده می شود او را در یک مدت زمان طولانی و من گفت: “چه میکنی؟’ او گفت: “خوب است. خوب,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بازگویی داستان. “او در آغوش من. من بگو: آیا شما خوبی؟’ او می گوید: “نه.” او می گوید: “من بدترین تب و بدترین آنفولانزا’ و او را در آغوش من بوسه من. بنابراین من می گویم ببخشید و به دست شستن. شما می خواهید برای درمان این را به عنوان شما می آنفولانزا.”

در همان کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد معاون رئیس جمهور پنس می شود که منجر به coronavirus نیروی کار.

او گفت که دولت “کاملا آماده” برای همه گیر مقابله با نقاط ساخته شده توسط دموکرات ها در هفته گذشته ادعا پاسخ تا کنون بود و ناکافی است.

تعداد موارد تایید شده در آمریکا افزایش یافت و به 60 روز چهارشنبه از جمله 45 از روی یک کشتی کروز در خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>