مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات بستن USPS تغییرات به اورژانس coronavirus وام: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و با توجه به تساوی تغییرات به ایالات متحده خدمات پستی به اورژانس coronavirus وام از کنگره با توجه به واشنگتن پست.

مقامات وزارت خزانه داری گفت: پست آنها در حال صحبت کردن با مقامات ارشد در USPS در مورد استفاده از این 18 میلیارد دلار وام اختصاص داده شده به خدمات پستی توسط کنگره به عنوان اهرم نفوذ به راه آژانس اتهامات عنوان شده برای تحویل بسته.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinGOP نماینده مجلس خواستار مک کانل اظهارات ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’ مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بدهی: “ما تا به حال هیچ چاره ای’ در پول: نبرد گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه | مک کانل پمپ ترمز می گوید: او خوب اگر متحده ورشکسته | Coronavirus نظارت نشدم به عنوان تریلیون در تسکین سر درب بیشتر است و همچنین بنا به گزارش ها به دنبال نفوذ در فرآیند استخدام برای مقامات ارشد در USPS.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب گفت که راه خدمات پستی اجرا شده است مزایای شرکت هایی مانند آمازون است. دولت می خواهم USPS برای افزایش چه مقدار از آن هزینه های بسته بندی و تحویل به طور کلی و آنچه در آن اتهامات آمازون است.

کنگره صادر 10 میلیارد دلار وام به USPS در 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب در ماه گذشته. Mnuchin را رد کرد و هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد به خدمات پستی یونان در اوایل مذاکرات با توجه به پست.

UPS و فدرال اکسپرس گفت: ارسال آنها به نفع USPS حفظ انعطاف پذیری اما خوش پاسخگویی از آژانس.

خدمات پستی طرح ریزی یک 13 میلیارد دلار کسری با توجه به همه گیر در حالی که کارکنان باقی می ماند به عنوان طبقه بندی شده ضروری است. با توجه به آمریکایی پستی کارگران اتحادیه 1,219 کارگران خدمات پستی را 630,000 نفر نیروی کار دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و 44 کارگران کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>