مغلوب ساختن پیشی جستن سوگوار ‘پاتریوت آمریکایی و دوست بزرگ’ هرمان قابیل

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر در روز پنج شنبه سوگواری مرگ هرمان قابیلهرمان CainHerman قابیل تحت اکسیژن درمانی در بیمارستان پس از coronavirus تشخیص پول: Mnuchin می گوید ایران است ‘اساسی’ معامله در T coronavirus بسته امداد | داخل عربستان محرک پیشنهاد | هفتگی مدعیان ظهور به 1.4 میلیون رامنی را در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه که نامزد مورد حمایت استاندارد طلا بیشترکه پیش از آن در روز از عوارض ناشی از COVID-19 خواستار تاجر و نامزد سابق ریاست جمهوری “یک آمریکایی وطن پرست و دوست بزرگ.”

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که او صحبت کرد به قابیل خانواده برای ابراز تسلیت خود را.

“دوست من هرمان قابیل صدای قدرتمند از آزادی و خوب است که گذشت امروز صبح” او هنوز توییتی. “هرمان تا به حال باور نکردنی حرفه ای و ستایش هر کس که تا کنون او را ملاقات نمود به خصوص من. او یک مرد بسیار ویژه آمریکایی پاتریوت و دوست بزرگ.”

قابیل درگذشت در سن 74 نزدیک به یک ماه پس از او در بیمارستان بستری شد با COVID-19. او به بیمارستان 10 روز پس از او با حضور تهمت کمپین تجمع در Tulsa, Okla., که در آن او دیده می شد نشسته در غرفه بدون ماسک.

تبلیغات

قابیل بود گفت: “نمی دانم دقیقا چگونه و یا زمانی که او قراردادی ویروس اما مقامات بهداشت محلی نسبت متعاقب آن افزایش موارد در منطقه به مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع که در آن هزاران نفر از مردم جمع شده بودند و بدون ماسک و با حداقل اجتماعی فاصله.

بیش از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از coronavirus.

سابق مدیر عامل شرکت Godfather پیتزا قابیل زد ناموفق انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 و به طور خلاصه در نظر گرفته شده تهمت به خدمت در فدرال رزرو حکام.

قابیل بود co-صندلی سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک زیر مجموعه از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین متمرکز بر کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار.

معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PencePence ملاقات با پزشکان از ویروسی تصویری حاوی غلط coronavirus ادعا پنس DeVos بازدید کارولینای شمالی مدرسه به مدافع بازگشایی سابق ایندیانا رژیم صهیونیستی است. جو Kernan می میرد بیشتر نیز ارائه تسلیت خود را به tweeting که قابیل “بود که موفقیت در کسب و کار ضروری صدای محافظه کار جنبش خواهد بود و او به شدت از دست رفته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر