مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده ‘آمریکا برای اولین بار در coronavirus مرگ و میر اتهامات دموکراتیک super PAC آگهی

بزرگترین دموکراتیک سوپر تایید شده است با انتشار یک تبلیغ جدید در کلید میدان نبرد متحده با استفاده از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWest ویرجینیا اعلام کرد شش هفته بازگشایی روند آمریکایی دریافت امضا تهمت نامه ها در ایمیل توضیح coronavirus محرک چک Coronavirus هشدار ظاهر شد و بارها و بارها در طبقه بندی ریاست جمهوری جلسات در ماه ژانویه فوریه: گزارش بیشتر‘s شعار انتخاباتی می گویند او “آمریکا” اولین بار در coronavirus مرگ و میر.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را قرار داده و امریکا برای اولین بار و در حال حاضر او را” راوی در اولویت های ایالات متحده آگهی متحده بیش از فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه خود را coronavirus جلسات.

“ایالات متحده منجر جهان در coronavirus موارد است. بیش از 50 ، 000 آمریکایی مرده دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به هر کشور دیگر. بیش از 26 میلیون نفر شغل خود را از دست و آن را تنها بدتر شدن است. کم اهمیت جلوه دادن تهدید نادیده گرفتن کارشناسان امتناع از آماده سازی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شکست امریکا” آن را می گوید.

تبلیغات

بیشتر مردم فوت کرده اند از COVID-19 در ایالات متحده از هر کشور دیگری اگر چه مقامات بهداشت به شدت در شک و تردید از تعداد مرگ و میر گزارش شده توسط دولت در چین که در آن بیماری نشات گرفته است.

بر اساس سرانه کشورهای اروپایی را تجربه کرده اند به مراتب بدتر مرگ و میر با بلژیک تجربه 15.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 پس از فرانسه در 14.1 ایتالیا در 13.5 و بریتانیا در 13. 4. ایالات متحده میزان مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است که در 5.7 درصد با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اولویت های ایالات متحده آمریکا تبلیغ را اجرا خواهد کرد در میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است و بخشی از یک موجود $65 میلیون آگهی رزرو است که گسترش بین در حال حاضر و در روز انتخابات. تمام گفته اولویت های ایالات متحده آمریکا یک بودجه حدود 200 میلیون دلار به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump کنفرانس مطبوعاتی احساس می کند بسیاری مانند coronavirus وظیفه نیروی توجیهی نظرسنجی: رای دهندگان اعتماد Fauci بایدن Sanders, Cuomo, پنس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus یک شبه انرژی: بیش از 70 قانونگذاران پیوستن به کت و شلوار به چالش کشیدن تهمت نیروگاه rollbacks | دامداران سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این استدلال آب عقبگرد است فدرال نفس بیش از حد |دموکرات مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از طرح بازگشایی پارک ملی بیشتر در نوامبر است.

نظر سنجی جدید نشان می دهد که تهمت کار تصویب امتیاز است فروکش برخی از او با تجربه گزاف گویی که بلافاصله پس از شیوع کروناویروس.

نظر سنجی جدید از میشیگان و پنسیلوانیا نشان می دهد که رای دهندگان اعتماد دموکراتیک فرمانداران در دولت برای رسیدگی به پاسخ به این ویروس بیشتر از آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور برنده ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا در سال 2016 تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی سابق “دیوار آبی” متحده در دهه.

اگر کل سال 2016 انتخاباتی نقشه همان باقی می ماند اما بایدن برنده پشت آن سه متحده و آینده نگر دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برنده خواهد بود کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>