مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از آمریکا, کانزاس, دیوان عالی به منظور منع مذهبی خدمات بیش از 10 نفر بایدن برنده آلاسکا اولیه بیشتر شدت انتقاد کرد و در نیویورک تایمز بیش از یک داستان آن منتشر شده در روز شنبه که گزارش بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر بارها و بارها هشدار داده است که رئیس جمهور از امکان شیوع کروناویروس هفته قبل از دولت او شروع به سرکوب در پاسخ به این تهدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد داستان در یک یکشنبه شب صدای جیر جیر و ادعا می کرد با خبر جعلی” و آذر به او گفت “هیچ چیز” تا بعد از دفتر نورد محدودیت های مسافرتی از چین است.

“این @nytimes داستان جعلی است, درست مانند ‘کاغذ’ خود را. من انتقاد برای حرکت با سرعتی بیش از حد زمانی که من صادر چین ممنوعیت طولانی قبل از دیگران می خواست به انجام این کار” او هنوز توییتی.

تبلیغات

“@SecAzar به من گفت که هیچ چیز تا بعد و پیتر ناوارو یادداشت شد همان Ban (نگاه کنید به اظهارات خود را). خبر جعلی!” وی افزود: با اشاره به زمان ” گزارش داد که کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو هشدار داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن از تبعات شیوع در یک یادداشت در Jan. 29.

در این یادداشت ناوارو نیز بنا به خواست رئیس جمهور به جای محدودیت در سفر از چین است. روز memo منتشر شد نیز همان روز با اخباری که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به ممنوعیت سفر بین دو کشور بود که در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر ممنوعیت اتباع خارجی که تا به حال سفر در چین از ورود به ایالات متحده به دلیل نگرانی در مورد رمان coronavirus.

تبلیغات

در آن زمان تهمت نیز مواجه شده است, انتقاد مسواک کردن نگرانی در مورد یک پتانسیل شیوع در ایالات متحده نگهداری می شود که این وضعیت بود که “تحت کنترل است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد ناوارو را یادداشت در یک نشست خبری در اوایل این ماه ناروا محروم از دیدن یادداشت و اضافه کرد که او شک پاسخ به این موضوع شده اند که هر گونه متفاوت دیده بود آنها را پس از آن.

“من فکر نمی کنم این امر تغییر کرده چون من اساسا آنچه در این یادداشت گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن.

انتقاد خود را وارد در برابر بار در اواخر یکشنبه می آید تنها چند ساعت بعد از او به شدت انتقاد کرد در فاکس نیوز لنگر Chris Wallaceکریستوفر (کریس) WallaceChris والاس: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دست زدن به سلامت بحران اقتصادی خوبی “من نمی بینم که چگونه او می شود ضرب و شتم’ مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند از گریم روز پیش: ‘این هفته بعد در حال رفتن به نگاه بد’ Whitmer: فقدان ملی coronavirus استراتژی ” ایجاد یک متخلخل وضعیت بیشتر در توییتر و نام میزبان “مایک والاس سرحال,”با اشاره به والاس پدر مرحوم بیش از خود را پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>