تهمت می زند Steyer پس از دموکرات قطره از مسابقه: ‘دور’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRatcliffe rebuts انتقاد بیش تجربه برای DNI نامزدی در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بایدن سیاهی پیروزی در کارولینای جنوبی: “ما بسیار زنده’ بیشتر در یک سری از صبح زود توییتهایی روز یکشنبه زدم تام Steyerتام Fahr SteyerWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ Steyer قطره از سال 2020 مسابقه بیشتر پس از میلیاردر کاهش یافته است از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری.

“تام Steyer که دیگر از مینی Mike Bloomberg, صرف دلار بیشتر برای هیچ چیز بیش از هر نامزد در تاریخ ترک نژاد امروز اعلام چگونه هیجان زده او به بخشی از دموکرات دلقک نمایش,” او گفت:.

“رفتن تام و صرفه جویی هر چه پول کمی شما را ترک کرده اند!,” او اضافه شده است.

تبلیغات

Steyer کاهش یافته و از نژاد عصر روز دوشنبه پس از گرفتن ناامید کننده 11.3 درصد از آراء در مقدماتی حزب دموکرات در ایالت کارولینای جنوبی که در آن او تا به حال تمرکز مبارزات انتخاباتی خود.

“من می خواهم برای پیدا کردن آن سخت به این باور است که شکست خورده ریاست جمهوری نامزد تام Steyer یا مینی مایک Bloombeg را کمک به حزب دموکرات حتی در برابر من پس از راه آنها درمان شده اند – خندید & تمسخر میگوید:” رئیس جمهور افزود: در یک متعاقب آن صدای جیر جیر.

“واقعی سیاستمداران آنها را خوردند و آنها تف کردن!,” او اضافه شده است.

تبلیغات

توییت پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر‘s قاطع پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه. بایدن به حال 48.5 درصد از آرا در پلمتو دولت است. سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (I-Vt.) ازمایش کرده در جایگاه دوم با 19.9 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر در اواخر روز شنبه گفت: نتایج حاصل از کارولینای جنوبی باید علامت پایان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ انتخاباتی. میلیاردر است که هدف خود را مبارزه برای سه شنبه متحده در این هفته بود نه در انتخابات در کارولینای جنوبی است.

“خواب آلود جو بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی دموکرات اولیه باید پایان مینی مایک بلومبرگ شوخی مبارزات انتخاباتی است. پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ بحث ریاست جمهوری مینی مایک در حال حاضر بایدن تقسیم کردن تعداد بسیار کمی از رای دهندگان در نظر گرفتن بسیاری از دور!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تهمت نیز گفت: دموکرات ها “کار سخت” برای نامزدی ریاست جمهوری به دور از ساندرز یک تکرار خط حمله از رئیس جمهور پس از ورمونت مستقل پدید آمده است به عنوان پیشتاز در سال 2020 مسابقه زیر برنده در نیوهمپشایر و نوادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>