رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats رشد عصبی بیش اصلی تاخیر پنس دوم بانوی تست منفی برای coronavirus کره شمالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کشور کمک میان بیماری همه گیر کوروناویروس: گزارش بیشتر در یکشنبه لعنتی فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر و رسانه ها پس از حزب دموکرات گفت: دولت فدرال را ترک کرده بودند دولت به رقابت برای منابع برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“.@JBPritzker فرماندار ایلینوی و یک گروه بسیار کوچک از برخی دیگر از فرمانداران هم با خبر جعلی @CNN& Concast (MSDNC) نباید سرزنش دولت فدرال برای خود کاستی. ما وجود دارد برای شما به بالا باید شما موفق و همیشه خواهد بود!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات

توییت پس از پریتزکر گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که متحده بودند overpaying برای تجهیزات حفاظت شخصی. پریتزکر گفت: این شبکه که به جای رقابت در آن “شده است باید یک تلاش هماهنگ شده توسط دولت فدرال است.”

پریتزکر گفته سی ان ان جیک Tapperیعقوب (جیک) پل TapperCNN را دق الباب به مردم هجوم اجتماعی فاصله: “چه کسی به جهنم هستید؟’ بایدن-ساندرز بحث دموکراتیک تماشا 9.9 میلیون در سی ان ان Gabbard انتقاد شدید ‘DNC و شرکت های بزرگ خود را همکاران رسانه ای برای بستن او را از بعدی بحث بیشتر ایلینوی که تا به حال تنها موفق به دریافت یک کسری از منابع درخواست شده است و او مجبور شده بود به رقابت مستقیم با دیگر فرمانداران مانند کالیفرنیا گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomGoogle راه اندازی وب سایت ارائه اطلاعات در coronavirus Hannity ارائه می دهد برای کمک به کومو در coronavirus پاسخ با رادیو و تلویزیون را نشان می دهد هیل کمپین گزارش: مقامات در کانون توجه بیش از coronavirus پاسخ بیشتر (D) و نیویورک اندرو کومو (D).

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ضربه پشت در دموکراتیک فرمانداران که انتقاد فدرال پاسخ به این ویروس از جمله میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) كه به نام “عدم فرماندار میشیگان” در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر