Trump Jr. ساندرز می گوید نمی خواهد ‘رقابت’ اگر او نامزد

غرب منچستر N. H. — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت: در حالی که وجود دارد برخی از سیاست ها و پیام ها شباهت بین رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفر به دوور برای دریافت باقی مانده از خدمات اعضای کشته شده در افغانستان Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه بیشتر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersTrump توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره’ کلاه تهمت دارای, نیوهمشایر, کمپین تجمع در آستانه اولیه لایحه جوش امنیت یکی آیووا نماینده در longshot چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (I-Vt.), او نمی بینم سناتور ورمونت به عنوان “رقابت واقعی” در یک پتانسیل کلی matchup.

نشسته در گوشه غرفه از Chez Vachon, کسی که شام میخورد در غرب منچستر با دوست دختر خود Kimberly GuilfoyleKimberly Ann GuilfoyleOvernight انرژی: DOJ انداختن پروب ضد تراست به خودروسازان | انرژی رئیس جلوه زغال سنگ طرح تحقیقاتی | خانه حزب دموکرات به دنبال حفظ 30 درصد از ما در زمین اقیانوس ها تهمت برگشت در کوه یوکا به دنبال کمپین جدید رویداد تهمت متحدان به barnstorm آیووا برای قفقاز بیشتراز مرجعیت و تهمت پیروزی امور مالی کمیته Trump Jr. telegraphed حملات جدید این کمپین را راه اندازی علیه Sanders, که مورد علاقه را به نفع خود نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در مصاحبه با گفت: این تپه که حتی اگر رئیس جمهور و ساندرز هر دو دارای انرژی حامیان و پوپولیستی پیام در مورد مسائل مانند تجارت, پدر او قادر خواهد بود به نقطه به تازگی به تصویب رساند ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد و معاملات خود را با چین به عنوان شواهد سخت از تعهد خود را به تسطیح زمین بازی برای طبقه کارگر رای دهندگان.

تبلیغات

Sanders, Trump Jr. گفت: مذاکرات یک بازی بزرگ در این مسائل اما پشت کردن از دعوا زمانی که رفتن سخت می شود.

“برنی شده در [کنگره] برای 30 سال است. آنچه که او انجام می شود ؟ یک تفاوت وجود دارد بین صحبت کردن در مورد مبارزه و در واقع مبارزه با” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت: قبل از اشاره به 2016 دموکراتیک مسابقه بین ساندرز و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonTrump دارای, نیوهمشایر, کمپین تجمع در آستانه اولیه تهمت تجمع جمعیت شعارهای ‘قفل او’ در مورد Pelosi, لوئیزیانا, مرد پنجه نرم می کند گناه به سوزاندن سه تاریخی سیاه و سفید کلیساها بیشتر.

“شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاده با او و هیلاری. شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاده است به او در آیووا. است برنی واقعا یک جنگنده ؟ این یک چیز را از بیخ و گفتار و چیزی می گویند اما او steamrolled توسط حزب آخرین بار و پس از آن او می رود و تایید هیلاری…من نمی بینم این که رقابت واقعی,” Trump Jr., گفت.

هنوز Trump Jr. می گوید: او شاهد پتانسیل همپوشانی بین تهمت و ساندرز. او گفت که او در یک آسانسور گیر کرده در نیوهمپشایر با ساندرز هواداران که به او گفت که اگر سناتور ورمونت نمی نامزدی برنده آنها رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

و تهمت جونیور گفت که او می یابد علت شایع با ساندرز با این استدلال که هر دو تحت درمان ناعادلانه توسط رسانه های خبری.

“بدون سوال” Trump Jr., گفت. “من فکر نمی کنم آنها به درمان او تقریبا به عنوان بد به عنوان آنها را به ما, اما آنها به شدت بازی خود را در برابر او از خود اعداد بالا رفته است.”

تبلیغات

اما او گفت که در پایان روز او فکر می کند رای دهندگان خواهد بود ترسیده توسط ساندرز را در آغوش سوسیالیسم.

“کسانی که همه چیز او را نوعی فشار در حال رفتن به ترسناک برای بسیاری از مردم, بنابراین من نمی دانم که همپوشانی زیادی است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و Guilfoyle دستور نان تست فرانسوی و کرپهای در Chez Vachon های قدیمی دهه استقرار در یک طبقه کارگر محله از غرب منچستر. آنها swarmed برای تصاویر با تعجب صبح صبحانه جمعیت.

یک بازنشسته برق نشسته در نزدیکی گفت که او آرزو او تا به حال به سمت چپ خود MAGA کلاه در کامیون خود را. یک زن به نام Claudette نشستم در غرفه خود را به انصراف از رابطه مشاوره.

“وقت خود را,” او گفت: آنها قبل از کاشت یک بوسه بر مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گونه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید همان کسی که شام میخورد در اطراف این زمان در سال 2016 پیش از پیروزی او در نیوهمپشایر اولیه.

در روز سه شنبه, National Republican Congressional رئیس کمیته تام Emmerتوماس (تام) ارل EmmerHouse دموکراتیک کمپین بازوی مطرح .1 میلیون در ماه ژانویه جمهوری خواهان حس حرکت پس از استیضاح پیروزی دموکرات طرفداران هشدار می دهند در برابر cashless فروشگاه های بیشتر (R-Minn.) راه می رفت از طریق معرفی خود به مشتریان و درخواست آنها را به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوهمپشایر اولیه که از رئیس جمهور انتظار می رود که برای برنده شدن در یک زمین لغزش.

به دنبال به جلو به انتخابات و تهمت جونیور گفت: تبدیل نیوهمپشایر از آبی به قرمز خواهد بود یک اولویت برای مبارزات انتخاباتی. کلینتون انجام گرانیت دولت با کمتر از 3000 رای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

رئیس جمهور برگزار می شود یک انتخاب مجدد رالی اینجا دوشنبه شب به خود جلب کرد که بیش از 12 ، 000 مردم است.

“همه تظاهرات باید مقدار زیادی از انرژی است که شدید بود” Trump Jr., گفت. “بنابراین من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید که. این است که خیلی آبی دولت برای اما پدر من درخواست تجدید نظر به این که طبقه کارگر امریکا, آیا آبی یا قرمز در آن وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور رفت از عرصه به شعارهای “46” از طرفداران که می خواهند به دیدن او اجرا برای رئیس جمهور پس از پدرش 45 جمهور برگ ، اما او گفت که او آماده نیست به نظر آینده خود را در سیاست در حال حاضر.

“تمرکز من است راست, در حال حاضر 2020 این چیزی است که آن را می کردم” او گفت:.

در آینده از دموکرات Trump Jr. پیش بینی بلند و کشیده کردن مبارزه که در پایان در یک رقابت کنوانسیون گفت که تقسیم و سود مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آخرین بار آنها ثابت اولیه این کار را به خوبی برای ما, بنابراین من نمی خواهید برای دریافت در راه خود را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور اذعان کرد که سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergTrump متحد تام باراک می گوید دموکرات می تواند ‘دوره’ ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 تپه انتخاباتی گزارش: نامزدها را در آخرین لحظه فشار در نیوهمپشایر بایدن در تلاش برای پیدا کردن مسیر به عنوان Buttigieg بلومبرگ افزایش بیشتر (D) می تواند به صرف “بیش از هر چیز و هر فرد می تواند تا کنون افزایش در امریکا” اگر او باعث می شود آن را به انتخابات عمومی.

“از آن خواهد شد یک آزمایش خوب از چه مقدار پول می توانید خرید و چقدر پول می تواند پوشش,” او گفت:.

این مهر و تهمت خانواده باید یک تاریخ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت: دوستان با بلومبرگ دختر جورجینا بلومبرگ اما او با خوشحالی می پذیریم خالی کردن در صورتی که انتخابات عمومی مبارزه پایین می آید به دو نیویورکی.

“بر خلاف آنچه که چپ تلاش کرد تا با خانواده ما من نمی خواهد را در خانواده خود من نیازی به انجام این کار” Trump Jr., گفت. “من پس از او. او را بوسید پدرم لب به لب مقدار زیادی از زمان به “شاگرد” … و شما دیدن همه عکس ها از او و Ivanka [تهمت بزرگ] و او و پدر من و در حال حاضر او یک مشکل بزرگ [با ما]. به نظر می رسد بیشتر نفس رانده اما این خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma