مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور مغولستان سفر شکار دلار هزینه 75K در سرویس مخفی حفاظت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور شکار سفر به مغولستان در ماه اوت گذشته هزینه بیش از $75,000 در مالیات دهندگان دلار برای سرویس مخفی حفاظت با توجه به اسناد جدید به دست آمده توسط یک دولت ناظر ،

اسناد و مدارک به دست آمده توسط این گروه غیر انتفاعی شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) نشان داد که برای دریافت سرویس مخفی حفاظت از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر‘s ارشد پسر بالغ بر $76,859.36.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در مغولستان در بخشی به شکار argali گوسفند است که شناخته شده برای خود را بزرگ شاخ در نظر گرفته است و نزدیک گونه های در معرض تهدید به گفته اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست قرمز گونه های در معرض تهدید.

تبلیغات

تپه رسیده به یک سخنگو برای مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور برای نظر.

یک مقام رسمی کار برای Trump Jr. سی ان ان گفت که به غیر از سفر به مغولستان بود برای پرداخت Trump Jr.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور نقد دریافت کرده است در گذشته برای سفرهای خود را برای جایزه و “بازی بزرگ” شکار.

در طول سفر به مغولستان Trump Jr., بنا به گزارش ها همچنین ملاقات با رئیس جمهور مغولستان Khaltmaagiin Battulga.

“به عنوان یک پسر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور است که به عنوان سرویس مخفی حفاظت و باید از آن محافظت شود اما مالیات دهندگان شایسته را به می دانم که چه مقدار از آنها در حال پرداخت به منظور تسهیل جایزه خود شکار و تعامل با عمده کمک کنندگان سیاسی و رهبران خارجی,” خدمه در بیانیه ای گفت.

رئيس جمهور در بزرگسالان و کودکان مجاز به سرویس مخفی حفاظت و آمده اند تحت بررسی از watchdog گروه در گذشته برای سفرهای شخصی آنها گرفته اند که در طی آن آنها استفاده می شود آژانس امنیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>