هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز دوشنبه نشان داد او تست شده برای این ویروس بیش از آخر هفته پس از در حال اجرا یک کم تب باعث جمهور تهمتدونالد جان TrumpBlame بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند تهمت تصویب فاجعه اعلامیه برای coronavirus در کالیفرنیا چرا مطالعه مداوم پس از سانحه سردرد در سربازان توجه بیشتر به شوخی تصادفی دور از او.

دکتر دبورا Birx است که در میان مقامات برجسته دولت در پاسخ به این ویروس بود که در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه بهداشت ، برامدگی لبه طبقات سنگ PaulRandal (رند) Howard PaulUtah دموکرات مبتلا به کروناویروس در بیمارستان بستری پس از تجربه تنگی نفس سرزنش بازی گرم کردن به عنوان سنا حرکت نتواند Coronavirus محرک مذاکرات ضربه شکست به عنوان متجاوزین بیشتر (R-Ky.) به دست آمده از آزمون با وجود اینکه بدون علامت و آگاهانه از آمدن به تماس با هر گونه افراد آلوده.

Birx پاسخ داد که این مهم برای آمریکایی ها به مسئولیت شخصی به عمل به عنوان اگر آنها ممکن است به تماس با کسی که با این ویروس برای جلوگیری از گسترش آن است. او سپس به اشتراک گذاشته است که او تا به حال گرفته شده از جمله اقدامات احتیاطی بیش از آخر هفته.

تبلیغات

“شنبه, [I] یه کم درجه تب” Birx گفت.

“آه آه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرتاب دست خود را و به سرعت در حال دور شدن از Birx به لبه مرحله در اتاق جلسه.

“پس در واقع احتمالا GI چیز, اما شما می دانید من دقیق است. من یک پزشک” Birx گفت. “من آن نگاه کردن… من یک تست اواخر شنبه شب و من منفی است. من در خانه مانده یک روز دیگر فقط مطمئن شوید. این که چگونه ما محافظت از یکی دیگر.”

“مگر اینکه همه خود را temp روزمره ما می توانیم می گویند که او تا به حال هیچ نشانه” او ادامه داد. “این نوع از چیزهایی که ما باید انجام دهید برای یکی دیگر. این مسئولیت شخصی است که من صحبت کردن در مورد است که همه ما به عمل است.”


مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود توصیف germaphobe شد و همچنین آزمایش این ویروس در اوایل این ماه بعد از آمدن به تماس با افراد متعدد که یا رفته بود به قرنطینه یا آزمایش مثبت برای ویروس. رئیس جمهور آزمایش منفی است.

معاون رئیس جمهور پنس تست شد بیش از آخر هفته پس از یک کارمند در دفتر خود تایید شد به این ویروس. پنس و همسرش هر دو تست منفی است.

پل اتحاد در دفاع از تصمیم خود برای آزمایش با وجود نشان دادن علائم و اشاره کرد او این کار را تا حدودی به دلیل او تا به حال آسیب ریه و در معرض خطر. پل تشخیص خواسته است سه دیگر سناتور جمهوریخواه به خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de