مغلوب ساختن پیشی جستن کار تایید کنه تا در کارولینای شمالی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای کسانی که از دست داده اند و خانواده با توجه به کروناویروس بیشترتایید امتیاز می ایستد در 44 درصد در کارولینای شمالی تا 4 امتیاز در گذشته در سال جدید با کیفیت بالا, نقطه, دانشگاه, نظرسنجی می یابد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت امتیاز در این نظرسنجی — انجام مارس 16 آوریل 1 — شد 46 درصد است. در آوریل 2019 52 درصد از پاسخ دهندگان در دولت مخالف این کار رئیس جمهور انجام شد.

وقتی پرسیده شد که در مورد جهت این کشور 57 درصد گفت که آن را در حال رفتن در جهت اشتباه نزدیک به 58 درصد گفت: تا یک سال پیش.

تبلیغات

نظرسنجی جدید می آید به عنوان برگ برنده در تلاش است برای برطرف کردن انتقاد بر دولت او در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر. ماه گذشته رئیس جمهور مشخص شده مجموعه ای از دستورالعمل ها برای دولت ها به دنبال زمانی که به دنبال بازگشایی اقتصاد خود را. روز سه شنبه کاخ سفید نشان داد که آن را در آغاز مراحل تدریجی آن coronavirus نیروی کار با مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار شد که در آن زمان برای بازگشایی این کشور است که تا حد زیادی توقیف شده است با توجه به همه گیر از مارس.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) دیدم بیشتر قابل توجهی در پرش خود را تایید امتیاز از یک سال پیش پریدن نزدیک به 20 امتیاز به 60 درصد در نظرسنجی جدید. بیست درصد از ساکنان کارولینای شمالی مورد بررسی در حال حاضر می گویند که آنها باورمند است که کوپر در حال انجام است.

در طول همه گیر بسیاری از فرمانداران لذت بردم برجستگی در تصویب خود را رتبه بندی با رتبه های خود را اغلب بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

کارولینای شمالی قرار دارد یک کلید میدان نبرد دولت در انتخابات ریاست جمهوری. ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonRatcliffe پاکستان برای تحویل صاف و پوست کنده هوش هیلاری کلینتون می گوید: “آمریکایی ها اگر کاخ سفید باد کردن coronavirus وظیفه نیروی دموکراتیک super PAC شکایت فلوریدا مقامات بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری محدودیت های بیشتر توسط یک 50 تا 46 درصد حاشیه در سال 2016.

این نظرسنجی مورد بررسی 404 بالغ کارولینای شمالی ساکنان. آن را به یک حاشیه خطا از 4.9 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>