رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت تهمت سازمان گذاشته بیش از 1000 کارمند با توجه به همه گیر: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک و دستکش و بیشتر اعلام کرد جمعه شب که او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک و دستکش در خارج از کشور است.

کاخ سفید گفت: منظور در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از “جنگ سود” از احتکار منابع به تولید و تقاضای خارجی و صادرات کالا و که آن را نمی خواهد از تداخل با توانایی تولید کنندگان به صادرات تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) “هنگامی که انجام این کار است که مطابق با سیاست های ایالات متحده.”

“امروز سفارش گام دیگری در ما جریان مبارزه برای جلوگیری از احتکار قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار جلوگیری از مضر صادرات به شدت مورد نیاز PPE,” کاخ سفید در بیانیه ای گفت. “این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که مورد نیاز PPE نگه داشته است در کشور ما و به جایی که به آن نیاز است به شکست است. virus.”

تبلیغات

کاخ سفید با آن مواجه شده است و انتقاد بیش از آن در اوایل حمل از شیوع کروناویروس و در دسترس بودن تجهیزات بسیار مهم است پس از قرار دادن حق بیمه در جوراب زنانه ساقه بلند در PPE به در دسترس را به دولت ها و بیمارستان ها به عنوان نزدیک به 280,000 مورد تایید در آمریکا

تلاش برای محدود کردن صادرات PPE مواجه شده اند مقاومت مواجه از کشورهای خارجی و شرکت های داخلی که می گویند این اقدامات می تواند مانع مهم همکاری های بین المللی.

“این چیزهایی که آمریکایی ها تکیه می کنند و آن اشتباه خواهد بود برای ایجاد انسداد یا کاهش مقدار عقب و جلو تجارت کالاهای اساسی و خدمات از جمله پزشکی کالا در سراسر مرز” نخست وزیر کانادا جاستین ترودوجاستین Pierre جیمز TrudeauTrump فراخوانی دفاع تولید عمل برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک, دستکش, کانادا ترودو می گوید ما انسداد پزشکی صادرات اشتباه خواهد بود ترودو نگران تامین معنای کانادا شده اند منحرف به ما بیشتر روز جمعه گفت و اشاره کرد که هزاران نفر از پرستاران صلیب آمریکا و مرز کانادا هر روز برای کار در بیمارستان دیترویت.

3M تولید کننده ماسک صورت و هواکش گفت: آن را موافق با دستور گذشته آن را به افزایش تولید آن و کاهش صادرات, اما همچنین هشدار داد که کشورهای خارجی می تواند مقابله به مثل و در نتیجه خالص کاهش در مهم محصولات در دسترس برای آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و این نگرانی تصریح می کند که این کشور به شدت عرضه شده است.

تبلیغات

“ما واقعا به خوبی عرضه شده,” او گفت:. “اما شما می دانید که شما در حال صحبت کردن در مورد عظیم — شما در حال صحبت کردن در مورد تعداد گسترده.”

رئیس جمهور روشن خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی جمعه که او نمی خواهد جلوگیری از فروش هر PPE به کشورهای دیگر با “دراز مدت سفارشات” به خصوص اگر آنها در حال برخورد با قابل توجهی شیوع کروناویروس.

“اگر آنها در دراز مدت سفارشات و آنها در آن وجود دارد و آنها می خواهید برای دریافت برخی از چیزهایی که من به آنها اجازه بیرون رفتن در برخی موارد به دلیل من فکر می کنم آن را تنها عادلانه” او گفت. “آنها باید مشکلات که متناسب یا نسبتا بزرگتر از مشکلات ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im