مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار طالبان می خواهد به ‘معامله’ پس از افزایش خشونت در افغانستان

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpAs بایدن موج دلاری اوکراین پروب حرکت به خط مقدم جمهوری خواهان ریشه کن برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن اوکراین معاملات خواهد بود ‘major’ کمپین موضوع بیشتر پیش بینی اعتماد به نفس در روز پنج شنبه در مورد چشم انداز یک توافق صلح در افغانستان پس از افزایش خشونت نسبت داده شد به طالبان در این منطقه تنها چند روز پس از دولت او امضا مقابله با شورشیان گروه با هدف هموار کردن راه برای خروج سربازان امریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که طالبان می خواهد به “معامله” و اصرار داشت که ایالات متحده نیاز به آوردن نیروهای نظامی از 19 سال جنگ در افغانستان است.

“این رزمندگان. ما شده است وجود دارد برای 20 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال در اسکرانتون. “ما می تواند برنده آن جنگ به راحتی اما من احساس نمی مانند کشتار میلیون ها نفر از مردم به انجام آن است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای به حداقل رساندن افزایش خشونت در منطقه گفت: “یک گروه تشکیل شده بود که قصد حمله به برخی سربازان افغان” اما که ارتش ایالات متحده “در زمان آنها.”

ارتش ایالات متحده انجام یک حمله هوایی علیه طالبان در روز چهارشنبه — اول از آغاز کاهش خشونت در منطقه — بعد از طالبان انجام یک حمله یک نظامی افغان پاسگاه.

تهمت نیز صحبت کرد و مثبت در مورد خود را در تماس تلفنی روز سه شنبه با رهبر طالبان ملا عبدل غنی اند که در طی آن کاخ سفید گفت: رئیس جمهور “با تاکید بر نیاز به ادامه کاهش خشونت” در منطقه است.

“من تا به حال بسیار خوب و گفتگو با او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز مجریان Martha MacCallum و Bret Baier. “من معتقدم که آنها واقعا می خواهید را به یک معامله.”

اوایل روز پنجشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoCarson در coronavirus: نیروی کار است “sugarcoating’ پیام Melania Trump در دولت مراسم جایزه: من ” با افتخار از آنچه که این کشور همچنان به انجام این کار برای زنان خانه جمهوریخواهان صدای زنگ در ولایت های ایران به نام موج خشونت ها در افغانستان “غیر قابل قبول” و هشدار داد هر دو طالبان و دولت افغانستان است که این امر نیاز به توقف مذاکرات صلح به حرکت رو به جلو در حالی که حفظ که رهبری طالبان همچنان متعهد به توافق است.

تبلیغات

“در هیچ شرایط نامشخص خشونت باید کاهش یابد بلافاصله برای روند صلح را به حرکت به جلو” Pompeo گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی وعده داده شده به آوردن نیروهای آمریکایی از “جنگ بی پایان” و او منادی مقابله با طالبان به عنوان یک قدم بزرگ به سمت تحقق این هدف است. جمهوریخواهان ابراز شک و تردید قابل توجهی در مورد معامله و هشدار داد که طالبان بعید است که برای زندگی کردن به تعهدات خود است.

MacCallum سعی کردم به فشار مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اینکه آیا او خواهد گوش دادن به ارتش آمریکا ژنرال اگر آنها توصیه می شود او افزایش حضور نظامی در افغانستان اما رئیس جمهور نمی به طور مستقیم پاسخ دهد.

او اصرار داشت که آن را ناعادلانه به ترک نیروهای آمریکایی به عنوان یک “نیروی انتظامی” در کشورهای دیگر و اشاره کرد که او اعطا درخواست از خود دفاع سابق وزیر جیمز Mattisجیمز نورمن MattisFed ارشد مسائل استارک هشدار به کنگره کسری چرا ما دموکراسی پشتیبانی امور Hillicon دره: DOJ indicts چهار چینی افسران نظامی بیش از Equifax هک | آمازون به دنبال تهمت رسوب در ‘جنگ ابر طرح دعوی در دادگاه | داخل تهمت بودجه | جمهوری خواه پیشنهاد FTC تعمیرات اساسی تر برای افزایش حضور نظامی در افغانستان اما گفت که آن را “کار نمی کند.”

“وجود دارد یک سوال بزرگ در مورد دولت افغانستان” نسبت ناروا گفت. “ما در حال گرفتن همراه با همه. ما باید به مردم ما پشت این منصفانه نیست.”

“ما می خواهیم مردم ما به بازگشت صفحه اصلی” رئیس جمهور ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>