مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید بالا تحلیلگر لری Sabato: او ‘هرگز به درک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان تهمت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک پلوسی: Vindman بیمارستانها در حال تمام شدن است ‘شرم آور’ بیشتر شدت انتقاد کرد در انتخابات تحلیلگر لری Sabato روز یکشنبه ادعا کردند که او “هرگز نزدیک” به درک جمعیتی از رای دهندگان که انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

در یک صدای جیر جیر تهمت نوشت که Sabato “آن را تمام کردم اشتباه آخرین بار” و “هرگز به درک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان.”

“در واقع آن را ساده را امریکا بزرگ دوباره و سپس نگه داشتن امریکا بزرگ!,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ظاهرا در پاسخ به توییت های ارسال شده توسط Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست توییتی که یک مقاله از پیاز به هرج و مرج در اطراف نتایج آیووا قفقاز که هنوز تحت بررسی توسط آیووا حزب دموکرات است.

تبلیغات

“آیووا حزب دموکرات در نهایت نسخه کامل حزبی نتایج به قلوه سنگ پوشیده باقی مانده از Des Moines در سال 2186” خواندن این مقاله را تیتر که Sabato توییتی.

“و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم رئیس جمهور بود” Sabato اظهار داشت: در دومین توییت که مغلوب ساختن پیشی جستن بعد نقل قول-توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب نقاط به نتایج انتخابات 2016 هنگامی که حمله به اعتبار ملی رسانه های خبری و یا تحلیلگران سیاسی و در اوایل سال جاری کشف شد با یک نقشه از 2016 نتایج انتخابات بر روی میز خود در طول یک نامربوط رویداد در نماز در مدارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر