مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید NYT پس از ویرایشگر استعفا بیش تام پنبه op-ed

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات بیشتر آمار نیویورک تایمز روز یکشنبه پس از آن صفحه سرمقاله مدیر استعفا داد بیش از انتشار یک op-ed از سوی دیگر ، تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonSunday نشان می دهد پیش نمایش: تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ خشونت پلیس راک ملت برای هفته دوم تام پنبه دفاع Ivanka Trump بیش لغو سخنرانی: ‘خواب’ critics ‘از بین برد و آن را برای همه’ نیویورک تایمز می گوید تام پنبه سرمقاله ‘نه دیدار با استانداردهای ما” بیشتر (R-ارک.) که موجب واکنش شدید از داخل روزنامه را به خود گرفتهاند.

رئیس جمهور ناودان روزنامه پس از آن اعلام کرد جیمز بنت استعفای زیر پنبه شنبه op-ed که به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از این قیام عمل به استقرار نظامی برای پاسخ به اعتراضات بیش از جورج فلوید مرگ است.

“نظر سردبیر @nytimes فقط راه می رفت. درست است که او استعفا عالی Op-Ed به قلم ما بزرگ Senator @TomCottonAR” رئیس جمهور توییتی. “شفافیت! ایالت آرکانزاس بسیار افتخار از تام. نیویورک تایمز است که خبر جعلی!!!”

تبلیغات

این بار گفت بنت استعفای خواهد بود بلافاصله موثر و کتی Kingsbury خواهد بود که اقدام سرمقاله صفحه ویرایشگر از طریق 2020 انتخابات.

“روزنامه نگاری از بار نظر هرگز اهمیت بیش از این در زمان بحران در خانه و در سراسر جهان و من افتخار شده است که بخشی از آن” بنت بود که در نقش از ماه مه سال 2016 در بیانیه ای گفت.

این بار استعفای اعلام نشده به طور خاص ذکر پنبه op-ed اما به دنبال یک داخلی واکنش در این مقاله بیش از این قطعه می شود.

تبلیغات

این سناتور op-ed درخواست “قاطع نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers” و شامل واقعی مناطق است که این روزنامه قبلا گزارش شده بود که ضد فاشیست بود “نفوذ” به Floyd تظاهرات.

چندین بار کارکنان استدلال کرد که در حال اجرا این قطعه نظر قرار داده عضو از کارکنان در معرض خطر, در حالی که دیگران گفتند که توقف کمک و یا اشتراک به بار.

یک تعداد انگشت شماری از بار نویسندگان در دفاع از انتشار op-ed از جمله مقاله نویس باری وایس.

“در اینجا یک راه برای فکر کردن در مورد آنچه که در خطر است: نیویورک تایمز شعار ‘همه اخبار که مناسب برای چاپ.’ یک گروه بر کلمه” ، دیگر کلمه ‘مناسب'” ویس گفت: در یک سری از توییت پس از جنجال.

زمان انتشار بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: پنبه op-ed “نه دیدار با استانداردهای ما” و روزنامه قصد دارد به “بررسی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییر” از جمله کاهش تعداد op-eds منتشر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>