مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید فرماندار ایلینوی پس از انتقاد: “من او را بشنود شکایت در همه زمان ها’

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi چشم پایان مارس به یک چهارم coronavirus امداد لایحه به طبقه NBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش مطلب بارها و بارها به شدت انتقاد کرد در فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) روز یکشنبه طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از فرماندار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن بر نظرات در مورد کوروناویروس پاسخ.

در طول روز یکشنبه در نشست خبری روزانه در تلاشهای دولت برای جلوگیری از این ویروس را گسترش در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در پریتزکر بیش از گذشته خود انتقاد از دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

“وجود دارد یک فرماندار, من می شنوم او شکایت تمام وقت پریتزکر. او همیشه شکایت” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از لیست کردن تعدادی از پروژه های دولت فدرال کمک با دولت است.

تبلیغات

“در ایلینوی فرماندار نمی تواند انجام دهد شغل خود را بنابراین ما تا به حال به او کمک کند او گفت:” در یک نقطه بعد از آن در جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد ساعت پس از پریتزکر خود با انتقاد از رئیس جمهور نظرات در مورد فدرال و ایالتی فاجعه انبارهای آخر که او گفته بودند به اندازه کافی مجهز و آمادگی برای وقوع.

“رئیس جمهور را درک نمی کند کلمه فدرال. سازمان مدیریت اضطراری فدرال. ما یک دولت سازمان مدیریت اضطراری, اما اگر او حق داشتند چرا ما همیشه نیاز به یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال?” پریتزکر گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “این دلیل است که فردی متحده احتمالا نمی تواند انجام آنچه که دولت فدرال می تواند انجام دهد.”

“هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم ذخایر در پیش بینی از یک بیماری همه گیر است که هیچ کس پیش بینی و در عین حال دولت فدرال مسئول است برای انجام دقیقا همان است که” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است feuded با تعدادی از فرمانداران دموکرات در طول شیوع کروناویروس از جمله نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoNBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران تهمت می گوید: 1,000 اضافی پرسنل نظامی برای اعزام به نیویورک نیوجرسی گزارش 846 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس کل موارد بیش از 34000 بیشتر (D) و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) در حالی که اصرار دیگر فرمانداران به “سپاسگزار” از دولت فدرال پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید