مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را ترویج ویرایش بایدن تصویری

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی CPAC شرکت کنندگان آزمون های مثبت برای coronavirus بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه تر و مبارزات انتخاباتی خود ترویج یک ویرایش ویدئو سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی ساندرز منتشر بهداشت باروری-طرح مراقبت بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر است که به اشتباه از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند او تایید یک مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

این نسخه ویرایش شده از این ویدئو دریافت 4.2 میلیون بازدید و استرالیا 19,400 رسانهها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده آن را به عنوان از بعد از ظهر یکشنبه. این فیلم از بایدن سخنرانی در Kansas City, Mo. در روز شنبه.

“ببخشید ما فقط می توانیم دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن به نظر می رسد می گویند اما آن کاهش بقیه از جمله.

تبلیغات

او در واقع گفت: “ببخشید. ما فقط می توانیم دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در واقع ما درگیر در این دایره تیرباران اینجا. آن را باید یک مثبت کمپین.”

بایدن ساخته شده است این نظرات در حالی که دلسرد “منفی حملات” علیه خود را دموکراتیک حریف بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی ساندرز منتشر بهداشت باروری-طرح مراقبت بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر (I-Vt.).

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscaleبرادلی (براد) جیمز ParscaleMORE و کمپین ارشد مشاور حقوقی جینا الیس هر دو نیز به اشتراک گذاشته شده ویرایش شده و رئیس جمهور را بازتوییت کرد کاذب تصویری شنبه.

بایدن انتخاباتی سخنگوی اندرو بیتس گفت: رئیس جمهور “ساخته شده است آن را inescapably روشن است که او وحشت زده از جو بایدن.”

“این جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین توسل به دروغ در مورد معاون رئیس جمهور – بعد از همه تهمت خودش را خیلی دست پاچه در مورد جو بایدن که او خودش را استیضاح تلاش به زور به یک کشور خارجی به دروغ در مورد او” Bates گفت: با توجه به سی ان ان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را باید تاکید بایدن را gaffes در طول مبارزات انتخاباتی از جمله زمانی که او گفت:, “سه شنبه” به جای “سه شنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>