مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی اخراج معترضان در گفتگو با دستیاران: گزارش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate پیشرفت اراضی عمومی لایحه در اواخر شب رای وارن دموکرات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو تهدید بیش از تغییر مؤتلفه-نام پایگاه Esper دستورات پس از عمل بررسی’ از گارد ملی نقش در اعتراضات بیشتر‘s مشاوران در حال ارائه گزارش رقابت مشاوره در مورد چگونه به آدرس سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید با توجه به NBC News.

سه منبع آشنا با کاخ سفید گفتگو گفت: NBC که مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی گفت: “این نیست من رأی دهندگان” در بیش از یک مناسبت زمانی که بحث در مورد معترضان و چگونه به پاسخ.

با توجه به NBC برخی از مشاوران می خواهید تهمت منجر به تغییرات در پلیس و به صحبت کردن بیشتر قطعی علیه نژادپرستی در حالی که دیگر مشاوران می گویند او نه پایین آمدن سخت به اندازه کافی در برابر معترضان.

تبلیغات

در حالی که تهمت ابراز حمایت و همدردی برای خانواده فلوید و محکوم حادثه او نه صحبت کردن به طور مستقیم بر علیه خشونت پلیس در تظاهرات است و به جای تمرکز بر غارتگران تشویق اجرای قانون محلی به “تسلط بر خیابان.”

یک مقام کاخ سفید گفت: NBC که رئیس جمهور “را نمی بینم در این تظاهرات که به طور مستقیم در مورد او — که صحیح است — آن را یک نتیجه از دهه نژادپرستی در کشور ما است. پس از او بوده است تمایل به تنها در وزن به اندازه او احساس می کند او نیاز به. او نمیخواهد به این ” مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل معترضان,’ بیشتر او را به عامل خارجی است که می تواند در مورد نظم و قانون.”

در چند روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است برخی از قوی ترین نظرات در عین حال در میان گسترده خواستار پلیس اصلاحات.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت او در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی را تشویق خواهد کرد که پلیس برای دیدار با “استانداردهای حرفه ای” برای استفاده از زور در حین انجام وظیفه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سفارش را تشویق پلیس به استفاده از “زور با شفقت است.”

و در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه ای که او معتقد است پلیس chokeholds باید به پایان رسید.

“من فکر می کنم مفهوم chokeholds برای تلفن های موبایل بنابراین کامل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “با که می شود گفت آن خواهد بود, من فکر می کنم یک چیز بسیار خوب است که به طور کلی باید آن را به پایان رسید.”

تبلیغات

در آن مصاحبه تهمت نیز تکرار تماس های خود را برای “نظم و قانون” و استدلال وجود دارد و همیشه خواهد بود “بد سیب” در نیروی پلیس است.

“ما به همکاری با یکدیگر برای مقابله با تعصب و تعصب در هر کجا که به نظر می رسد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما هیچ پیشرفت و درمان بدون زخم با دروغ شوی ده ها میلیون نفر از شایسته آمریکایی ها به عنوان نژادپرستان یا متعصبی. ما باید همه با هم. ما باید در همان مسیر است. اگر ما که نمی خواهیم مشکلات را داشته باشد.”

هنوز هم تهمت مواجه شده است و واکنش خود را برای دست زدن به تظاهرات و دولت خود دستور هفته گذشته به زور پاک کردن معترضان از میدان لافایت است که در مجاورت کاخ سفید با استفاده از مواد شیمیایی محرک. مجلس وجود دارد گفت: “بدون مرز” در مورد عمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>