مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است برای coronavirus کاخ سفید می گوید

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThis هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی خوان ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن بادبان به کامل طوفان سیاسی بیشتر شده است تست شده برای رمان coronavirus کاخ سفید در بیانیه ای گفت: اواخر روز دوشنبه با وجود اینکه در تماس با چند قانونگذاران که از آنجا رفته را به خود تحمیل شده است.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشاماستفانی GrishamTrump به بازدید CDC پس از سفر اولیه لغو مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با رییس جمهوری برزیل در Mar-a-لاگو این آخر هفته جدید کاخ سفید بررسی سوالات بالقوه کارکنان در مورد تهمت درخواست تجدید نظر بیشتر در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را.”

رئیس جمهور به نظر می رسد در کاخ سفید نشست خبری اوایل روز دوشنبه که در آن او گفت: به دولت پیشنهاد می کنم تعدادی از اقدامات اقتصادی را امتحان کنید و بنیادی مالی خرید اینترنتی از نگرانی درباره ویروس. اما او هر گونه سوال و از جمله در مورد اینکه آیا او تا به حال تست شده برای ویروس.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تماس در روزهای اخیر با حداقل سه نفر که از آنجا رفته را به خود قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از آمدن به تماس با کسی که در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) که تست مثبت برای کوروناویروس.

رئیس جمهور دست تکان داد در این کنفرانس با آمریکایی محافظه کار اتحادیه رئیس مت Schlapp, که او نیز دست تکان داد با فرد آلوده روز قبل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دست تکان داد با تشکر. Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsSunday نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چرخ دنده تا برای هفته جدید از coronavirus پاسخ; ساندرز آماده برای مرحله بعدی مقدماتی نظارت مقابله گریزان به عنوان مهلت تپه انتخاباتی گزارش: بایدن سوار موج حرکت پس از خیره کننده سه شنبه بیشتر (R-Ga.) روز جمعه هنگامی که دو تور مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری با مقامات دیگر است. کالینز گفت: او را به خود تحمیل شده است.

تشکر. مت Gaetzمتی (مت) GaetzJuan ویلیامز: دموکرات رای دهندگان رد برنی انقلاب دموکراتیک مجلس یادداشت تفاوت در پاسخ به ‘خیانت’ اعتراض و Gaetz است ‘گاز’ پلوسی می زند تهمت متهم جمهور از گسترش دروغ در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Fla.) ساخته شده مشابه اعلام روز دوشنبه تنها چند ساعت پس از پرواز در نیروی هوایی یک مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازگشت به واشنگتن از فلوریدا.

رئیس جمهور یک بستری germaphobe و مقامات کاخ سفید گفته اند که او سخت گیر می شه در مورد شستن دست های خود را. هنوز خود را در نزدیکی به نمایندگان مجلس که در حال رفتن به قرنطینه تأکید تهدید در حال رشد این ویروس حتی به کسانی که در بالاترین سطوح دولت.

وجود بیش از 600 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده از جمله افرادی بوده است عودت و 22 نفر در آمریکا فوت کرده اند از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد جدید گزارش روزانه است. منطقه کلمبیا و در نزدیکی آرلینگتون و مونتگمری شهرستانهای همه تایید اولین مورد شناخته شده از این ویروس در روزهای اخیر به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>