رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe همه گیر بد است, ما نیاز به قابلیت اندازه گیری چقدر بد فرماندار فلوریدا می خواهد فدرال منطقه فاجعه اعلام Jalbi تماس بسته محرک ‘خام معامله برای کسانی که نیاز به کمک بیشتر در جمعه تقدیر نخست وزیر ژاپن اعلام کرد برای به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو با توجه به کروناویروس و گفت: نگاه به جلو به اینکه در این مراسم در 2021.

“تبریک به نخست وزیر آبه از ژاپن و کمیته بین المللی المپیک را بسیار عاقلانه تصمیم به ارائه بازی های المپیک در سال 2021,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز چهارشنبه. “این یک موفقیت بزرگ می خواهد و من مشتاقانه منتظر بودن وجود دارد!”

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافقت برای به تعویق انداختن آینده بازی های تابستانی به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر اعلام سهشنبه که آنها خواهد بود به تعویق افتاد تا سال آینده. آبه گفت که این بازی برگزار خواهد شد در تابستان 2021.

تبلیغات

وجود دارد در حال رشد بود تماس برای بازی های المپیک که در جذب مخاطبان بین المللی و ورزشکاران از سراسر جهان به لغو و یا به تعویق افتاد و در میان شیوع کروناویروس که گسترش به بیش از 150 کشور در سراسر جهان.

کانادا و استرالیا اعلام کرد بیش از آخر هفته که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران خود را به توکیو بازی های تابستانی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این هفته ایالات متحده خواهد بود که هدایت آبه تصمیم.

تعدادی از اجتماعات بزرگ در ایالات متحده و جاهای دیگر بوده است لغو و یا به تعویق افتاد که مقامات نگاهی به کاهش گسترش ویروس.

ژاپن در زمان گام های جدی برای کنترل گسترش ویروس از جمله سازندگان: مدارس سراسر کشور در پایان ماه فوریه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها و غیر ضروری سفر و محدود کردن فرد در مجالس به 10 نفر یا کمتر بیش از حداقل هفته آینده به منظور کاهش گسترش ویروس.

تعدادی از مقامات دولتی در آمریکا نیز دستور داد غیر ضروری کسب و کار ، مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه های این هفته است که او می خواهم برای شروع به باز کردن مناطق کشور با امید داشتن زندگی به حالت عادی بازگشت با عید پاک به عنوان او به دنبال احیای اقتصاد ایالات متحده باعث انتقاد از کارشناسان بهداشت هشدار داد که در برابر باز کردن همه چیز به سرعت و یا تنظیمات دلخواه مهلت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار شنبه گفت که “هر تصمیم ما را مبتنی تنها در سلامت ایمنی و رفاه شهروندان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de