مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین پس از مقامات مجاز آمریکایی ها با کروناویروس به خانه پرواز با مسافر دیگر: گزارش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpComey پاسخ به تهمت با Mariah Carey gif: چرا شما را با وسواس من?’ کنگره به تامین امنیت انتخابات جلسه ماه آینده در میان اینتل درام نیویورک متهم ساختن تهدید به مرگ شومر شیف بیشتر رشد خشمگین با مشاوران ارشد در این هفته زمانی که 14 آمریکایی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بازگشت به آمریکا پس از او اعطا شده بود اطمینان داد که بیماران آلوده خواهد بود باقی می ماند در قرنطینه خارج از کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus نیروی کار بودند گفت: هفته گذشته که آمریکایی ها که تا به حال شده است در قرنطینه در الماس شاهزاده بوش کروز که در آن ویروس در حال گسترش خواهد بود به خانه آورد اما کسانی که تا به حال علائم باقی خواهد ماند در ژاپن است.

اما دولت در نهایت تصمیم به بازگرداندن 14 آمریکایی که آزمایش مثبت برای ویروس ها و محل آنها را در انزوا و بدون گفتن رئیس جمهور.

تبلیغات

مقامات دولت گفت: واشنگتن پست که تهمت آموخته برگشت پس از این واقعیت و خشمگین بود که او برای اولین بار مشورت بنا به گزارش ها از ترس این حرکت می تواند تاثیر دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شکایت خود اقدام رئیس ستاد میک Mulvaneyجان (میک) مایکل MulvaneyMulvaney تایید می کند او می خواهم که به قطع پرداخت به طور دائم در کاخ سفید رئیس ستاد تپه صبح روز سه گزارش — Sanders, Dems صفر در سوپر سهشنبه مسائل با CDC coronavirus تست چالش برای گسترش غربالگری بیشترداخلی شورای سیاستگذاری مدیر جوزف Grogan و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HSS) وزیر الکس آذر در مورد تغییر است و پس از تماس های ساخته شده به آرایه ای از مقامات می گویند او باید توجیه شده است در تصمیم گیری است.

14 آمریکایی که آزمایش مثبت برای coronavirus شد و همچنین بنا به گزارش خانه بازگشت و با وجود اعتراض از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC.)

هواپیما را یک پلاستیک-صف محوطه اجازه داده است که 14 نفر با این ویروس به طور جدا از دیگران وزارت امور خارجه و HHS گفت.

“این افراد منتقل شدند در سریع ترین و امن به شیوه ای تخصصی در منطقه مهار در تخلیه هواپیما برای منزوی کردن آنها مطابق با استاندارد پروتکل” بخش گفت: یک بیانیه است. “هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از مناسب انزوا و جامعه حفاظت اقدامات گرفته رانده شده توسط most up-to-تاریخ ارزیابی خطر سازمان بهداشت مقامات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>