مغلوب ساختن پیشی جستن forgoes WH نشست خبری برای اولین بار از آخر هفته عید پاک

برای اولین بار پس از عید پاک تعطیلات آخر هفته رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWH مقامات مورد بحث HHS وزیر جایگزینی زیر انتقاد از بیماری همه گیر پاسخ: وال استریت ژورنال پنتاگون رهبران در بست در مورد گام های بعدی برای سروان. برت Crozier: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن forgoes WH نشست خبری برای اولین بار پس از عید پاک تعطیلات آخر هفته بیشتر نیست برگزاری یک نشست خبری روز شنبه در کاخ سفید با کروناویروس نیروی کار یک حرکت است که می تواند سیگنال تغییر در فرکانس رئیس جمهور حضور در هفته آمده است.

کاخ سفید فشار استخر تماس از شنبه تا دوشنبه رانده شد از ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر و در 5:11 بعد از ظهر همان روز یک سفر/عکس درب نامیده می شد.

ابتدا در ماه مارس تهمت و معاون رئیس جمهور پنس داده اند تقریبا 50 روزانه جلسات مطبوعاتی به روز رسانی کشور در دولت در حال انجام در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که به کشته شدن بیش از 53 ، 000 نفر در ایالات متحده

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود نیروی کار برگزار شد غیر منتظره ای کوتاه مطبوعاتی در روز جمعه در حال اجرا در حدود 25 دقیقه. مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه از گذشته جمعه به طول انجامید و حدود یک ساعت و 45 دقیقه است.

یک گزارش از Axios جمعه گفت که کاخ سفید گزارش شده است که برنامه ریزی در پوسته پوسته شدن دوباره ویروس های مربوط به جلسات و دیگر ممکن است ظاهر می شود روزانه.

هر دو دولت گزارش تصمیم به مقیاس جلسات مطبوعاتی و تهمت و غیبت از جلسه کاخ سفید اتاق تریبون آمده پس از رئیس جمهور بحث نظر پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او پیشنهاد کرد که امکان درمان coronavirus بیماران توسط هدف قرار دادن بدن خود را با نور و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده.

نظرات خوست و مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش سنگین آمد از کارشناسان بهداشت و درمان در این ساعت پس از بیانیه خود را.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال تبادل نظر با کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت که رسانه ها در زمان تهمت نظرات خارج از چهار چوب.

McEnany خطاب به این موضوع از کنفرانس های مطبوعاتی به طور خلاصه در اوایل بعد از ظهر شنبه را ارائه بینش بیشتر به عنوان اینکه آیا این جلسات می تواند متوقف شود و یا کاهش می یابد.

تبلیغات

“من ترک که به رئیس جمهور که به طور کامل تصمیم خود را, اما من باور رئیس جمهور این است که در بهترین خود را هنگامی که او صحبت کردن به طور مستقیم به مردم آمریکا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر حدود 45 دقیقه بعد پرداختن به موضوع جلسات خود را.

“آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

وی افزود: “آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!”

تپه رسیده به کاخ سفید برای نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>