مغلوب ساختن پیشی جستن شناور توقف مقامات گوش دادن در تماس با رهبران خارجی

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden اطمینان حامیان اولیه است که هنوز هم ‘باز’ در طولانی تلفن تماس: گزارش وارن: ما در حال تماشای یک فرود به استبداد کالینز: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ بیشتر گفت: “او ممکن است در نهایت عمل داشتن امنیت ملی و خارجی خدمات کارکنان را در گوش دادن به تماس های خود با رهبران خارجی پس از یک ماه جولای تلفنی با رئیس جمهور اوکراین باعث استیضاح در خانه.

تهمت شکایت گسترده در مورد ستوان سرهنگ الکساندر Vindmanالکساندر VindmanCollins: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین استیضاح’ یک شبه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار سنا برای رد جنگ ایران و قدرت وضوح | Top جمهوری خواه می گوید نظامی نباید نظم و انضباط Vindman | Esper باعث می شود تغییر به آفریقا نیروهای Top کمیته خدمات مسلح جمهوری خواه: Vindman را ‘حرفه ای نیاز به اقدام بر اساس استعدادها و توانایی های بیشتریک شاهد کلیدی در خانه استیضاح تحقیق طی یک مصاحبه رادیویی با Geraldo ریورا او را متهم بودن “سرکش” با افزایش نگرانی ها در مورد رئیس جمهور انجام در جولای 25 تماس بگیرید.

“چرا بسیاری از افراد مجاز به گوش دادن به تماس های تلفنی خود را به هر حال است؟” ریورا پرسید.

تبلیغات

“خوب, این چیزی است که آنها انجام داده ایم در طول سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “زمانی که شما یک تماس خارجی رهبر گوش دادن به مردم. من ممکن است در نهایت این عمل به طور کامل. من ممکن است در نهایت آن را به طور کامل.”

ارشد کاخ سفید و امنیت ملی مقامات به طور معمول گوش دادن در انتخابات ریاست جمهوری تلفن تماس به نگه داشتن هر کس در همان صفحه و ایجاد یک رکورد از گفتگو.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تنظیم کردن استیضاح پرس و جو پس از خلاف کاران نگرانی که رئیس جمهور شد فشار Zelensky به بررسی رقبای سیاسی خود در حالی که نگه داشتن صدها میلیون دلار کمک نظامی.

رئیس جمهور بارها گفت که او آگاه دیگر مقامات گوش دادن به این مکالمه که او را حفظ کرده بود “کامل” بارها و بارها گفتن مردم به “خواندن متن.”

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره و سنا تبرئه او هفته گذشته است.

Vindman یک Purple Heart گیرنده دقیق به شورای امنیت ملی در آن زمان گزارش برتر خود را که او در مورد ماهیت سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بگیرید.

کاخ سفید هفته گذشته مجبور Vindman و او reassigned در پنتاگون.

“من یک فن از Vindman,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma