مغلوب ساختن پیشی جستن کشی عفو قدرت با مشخصات بالا clemencies

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر در جمعه تبدیل حکم سابق ایلینوی فرماندار و عفو سه با مشخصات بالا یقه سفید جنایتکاران در یک جارو نمایش اجرایی بخشش مؤثر نزدیک به یک دوجین موارد است.

کاخ سفید به تصویر کشیده و آن را به عنوان یک عمل مستحق رحمت برای نامزدها که بدهی شده بود پرداخت. اما این حرکت نیز مطرح شده سوال در مورد تهمت دخالت در پرونده های جنایی به ویژه هنگامی که دست زدن به افراد قدرتمند با اتصالات و بیش از او چگونه ممکن است در برخورد با همکاران مایکل فلین و راجر سنگراجر Jason StoneTrump می گوید که او ‘نفس’ در بر قاضی حاضر به تاخیر سنگ صدور حکم در دفاع از ویلیام بار بیشترکه رو به زندان.

برجسته ترین گیرنده از مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش در روز سه شنبه بود سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich (D) که در خدمت بیش از نیمی از 14 سال حبس. Blagojevich محکوم شد یک دهه پیش در تعدادی از اتهامات فدرال که شامل تلاش برای فروش بسازید , باراک اوباما,باراک حسین ObamaScarborough: رسانه ها ‘تکرار طوطی وار’ تهمت اقتصاد زمانی که اوباما ‘بسیار قوی تر شد’ برگ برنده مذاکرات در نظر گرفتن اعتبار برای اقتصاد قوی در دنباله: دموکرات ها به طرح چکش مغلوب ساختن پیشی جستن در امنیت اجتماعی و مدیکر بیشتر خالی زمانی که او رئیس جمهور انتخاب شد.

تبلیغات

“بله ما تبدیل حکم راد Blagojevich,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از خروج برای یک multiday سفر غرب است. “او در خدمت هشت سال در زندان یک مدت زمان طولانی. او به نظر می رسد مانند یک فرد بسیار خوب, نمی دانم او.”

در مجموع مغلوب ساختن پیشی جستن عفو یا تبدیل جملات از نزدیک به یک دوجین مردم بسیاری از آنها تا به حال با مشخصات بالا طرفداران اصرار کاخ سفید را به دخالت در پرونده های آنها از جمله محافظه کار و شخصیت های رسانه ای و توافق قانونگذاران.

سه عفو جلب توجه خاص سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور که التماس گناه در سال 1998 برای عدم گزارش شد که او اخاذی توسط یک فرماندار لوئیزیانا; سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik بود که به اتهام تقلب مالیاتی و اظهارات نادرست و سرمایه مایکل Milken که پیشگام بالا-عملکرد “آشغال” اوراق قرضه و گناه التماس کرد در سال 1990 به شش جنایات مربوط به اوراق بهادار و تقلب مالیاتی.

معلوم نیست چه نقشی در صورت وجود, وزارت عدلیه در دفتر عفو وکیل تا به حال در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری. نه دفتر و نه کاخ سفید پاسخ داد که خواسته.

تحلیل واشنگتن پست در این ماه نشان داد که اکثریت بخشش کمک های مالی صادر شده تحت تهمت اعطا شده است در کسانی که با کاخ سفید اتصالات و کنار قوه مجریه است تخته سنگ از عفو مشاوران.

کاخ سفید اعلام عفو کمک های مالی شامل شرح حال کوتاه از دریافت کنندگان و همچنین به عنوان یک لیست از حامیان خود با تاکید بر مشهور ورزشکاران و تهمت متحدان محافظه کار در رسانه ها و کنگره است.

تبلیغات

در Blagojevich مورد کاخ سفید با اشاره سابق ایلینوی فرماندار حمایت از برخی از جمهوری خواهان و دموکرات ها از جمله رئیس جمهور سابق اوباما دادستان کل اریک هولدراریک Himpton HolderThey فراموش کرده است که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد دو مجموعه از قوانین NAACP به افتخار جان لوییس مغلوب ساختن پیشی جستن است جاری شدن سیل در باتلاق است که اوباما خشک تر و کشیش جسی جکسون.

در میان کسانی که در حمایت از Kerik را عفو شدند و مغلوب ساختن پیشی جستن و وکیل سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانیرودی GiulianiWe باید به گوش جان بولتون تپه صبح روز سه گزارش – ساندرز در حال افزایش است به عنوان نوادا بحث بافندگی دموکرات ها نگران مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد قدرت بیشترفاکس نیوز و تحلیلگر سابق judge Andrew Napolitanoاندرو پیتر NapolitanoFox را ناپولیتانو: راجر سنگ ‘کاملا تحت عنوان” به محاکمه جدید پس از داور توييتها نشان داد فاکس ناپولیتانو تماس تهمت تبرئه ‘حمله قانونی در قانون اساسی: ‘جایی نیکسون است, خندان’ ناپولیتانو می گوید آوردن اتهامات جدید خواهد بود ‘mistrial’ اگر استیضاح بودند در دادگاه کیفری بیشتر, فاکس نیوز, شخصیت Geraldo ریورا و تشکر. پیت شاهپیتر (پیت) KingLawmakers معرفی لایحه مالیات e-سیگار به پرداخت هزینه برای ضد vaping مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون استیضاح سوالات مواجه آزمون بزرگ مجلس ایران با انتقاد استیضاح درایو به عنوان منحرف از مسائل مربوط به امنیت ملی بیشتر (R-n. y.).

بسیاری از دموکرات ایلینوی قبلا انتقاد Blagojevich این جمله اما پنج عضو جمهوری خواه ایالت ایلینوی هیئت لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند.

“Blagojevich است از فساد در ایلینوی و نه پس از او نشان داده شده است هر گونه پشیمانی برای او روشن و سابقه مستند از جنایات فاحش است که تضعیف اعتماد قرار داده شده به او توسط رای دهندگان” نمایندگان مجلس در بیانیه ای گفت.

برای بیش از یک سال و تهمت علنا وزن یک تخفیف برای Blagojevich که قبلا به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در “مشهور شاگرد.”

Blagojevich حذف شد از دفتر در سال 2009 و بعد از آن به اعدام محکوم شده در طیف وسیعی از اتهام فساد مالی که در علاوه بر این به تلاش برای فروش ایالات متحده آمریکا سنا صندلی نیز اقدام به اخاذی از یک بیمارستان کودکان برای کمک های مبارزات انتخاباتی.

او infamously گرفتار در نوار صحبت در مورد پرداخت-برای-بازی بازی طرح مربوط اوباما صندلی.

“من این چیز و آن را f—–g طلایی. من فقط آن را برای f—–g هیچ چیز” Blagojevich گفت: در ثبت تلفن تماس بگیرید.

فرماندار سابق شده است زندانی از سال 2012.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به اعطای عفو برای طیف وسیعی از فاسد رفتار نیز مطرح شده سوال در مورد انگیزه های خود را با برخی از سوال اگر رئیس جمهور شد و به دنبال نرم کردن درک عمومی در این گونه جنایات ،

“رئیس جمهور به وضوح خود را افزایش تمایل به ورزش خود اختیاری قدرت به نفع کسانی که درگیر در این نوع یقه سفید جنایات رئیس جمهور تمایل به اخراج به عنوان” هر کس می کند,’ ” گفت: Brad خزه امنیت ملی وکیل.

“رئیس جمهور تهمت ممکن است در تلاش برای داماد عمومی به این باور است که فساد است نه یک جرم جدی گفت:” باربارا McQuade یک استاد حقوق در دانشگاه میشیگان و سابق دادستان فدرال. “به خلاف قوانین ما وجود داشته باشد برای جلوگیری از قدرتمند مردم از بهره برداری از دیگران است.”

تشکر. همین Beyer (D-Va.) گفت: رئيس جمهور در حرکت بود و نه در همراهی با روح ریاست جمهوری بدانند.

“افرادی هستند که سزاوار commutations اما نمی توانید آنها را از این رئیس جمهور چرا که او می بیند عفو به عنوان یک راه برای تضعیف حاکمیت قانون نه عدالت,” Beyer گفت: در یک صدای جیر جیر.

سوال از ریاست جمهوری گاهی اوقات در حال حاضر درصدی بیش از پرونده های جنایی از دو سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران که به صورت حبس.

راجر سنگ 67 ساله جناح راست provocateur داشت گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری مربوط به تلاش های خود را برای ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در داخل اطلاعات در مورد ویکی لیکس در سال 2016. سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم پنج شنبه.

صدور حکم برای مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی بوده است با تاخیر چندین بار پس از فلین انصراف خود را از گناه دروغ گفتن به اف بی آی در مورد تماس های خود با روسیه سفیر ایالات متحده در مغلوب ساختن پیشی جستن دوره گذار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها کاهش یافته است به حکومت آینده را عفو از جمله برای سنگ. و در روزهای اخیر او را گرفته به توییتر برای دفاع از, سنگ, حمله به دادستان که شامل اعضای سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر‘s, تیم, و نشان می دهد او ممکن است آنها را شکایت.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و انتقاد از جمله از دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrTrump می گوید که او ‘نفس’ در Barr در دفاع از ویلیام بر مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او ممکن است شکایت بیش از مولر تحقیقات بیشتربر خود توییتهایی.

برایان Kalt, یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی میشیگان توصیف عفو قدرت به عنوان “نزدیک ترین چیزی که یک رئیس جمهور به یک گرز سحر و جادو” و گفت: این یک حق مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به استخدام.

“بر خلاف دیگر قدرت او نیاز به رفتن را از طریق کنگره برای انجام این کار او نیاز به تکیه بر دیگران برای اجرای خواسته های خود” Kalt گفت. “او فقط آن را اعلام کرد و آن را اتفاق می افتد و آن را تضمین تیتر.”

برت ساموئلز کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>