رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت تهمت سازمان گذاشته بیش از 1000 کارمند با توجه به همه گیر: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک و دستکش و بیشتر از کار اخراج شده است بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی گفته او “دیگر” اعتماد به کلید دولت ناظر است.

مایکل اتکینسون که در خدمت به عنوان جامعه اطلاعاتی بازرس کل از ماه مه سال 2018 برای اولین بار بود هشدار کنگره در سال گذشته از یک “فوری” whistleblower شکایت او به دست آمده از یک مقام اطلاعاتی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است. خود را شلیک خواهد اثر را 30 روز از جمعه بعد تهمت ارسال اطلاع اطلاع رسانی کنگره اتکینسون را اخراج.

“این است که به توصیه است که من هستم ورزش قدرت من به عنوان رئیس جمهور برای حذف از دفتر بازرس کل جامعه اطلاعاتی موثر 30 روز از امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت به صندلی و رتبه بندی اعضای مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته در نامه ای به دست آمده از تپه.

تبلیغات

“به عنوان مورد با توجه به موقعیت که در آن من به عنوان رئیس جمهور قدرت انتصاب و با مشاوره و موافقت مجلس سنا حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرس کل” او اضافه شده است. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ” و ” ارسال به مجلس سنا خود را نامزد به جای اتکینسون “در تاریخ بعد.”

دموکرات ها بودند سویفت در محکومیت شلیک کرد و گفت تهمت بود برای مقابله به مثل در برابر اتکینسون برای بالا بردن خلاف کاران شکایت که در نهایت منجر به موشکافی بیش از رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین نقطه کانونی خانه استیضاح بررسی است.

“رئیس جمهور تهمت تصمیم به آتش هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون است و در عین حال یکی دیگر از تلاش آشکار از سوی رئیس جمهور به روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف” گفت: تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت Hannity انفجار انتقاد از فاکس نیوز: ‘من گرفته اند و این به طور جدی’ پلوسی اشکال کمیته مجلس برای نظارت بر coronavirus پاسخ بیشتر (D-کالیفرنیا.) رئیس مجلس کمیته اطلاعات و آواز مغلوب ساختن پیشی جستن detractor.

“در میان اضطراری ملی است و بی وجدانی است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک دیگری یک مقام اطلاعاتی به سادگی برای انجام شغل خود را” اضافه شده بهداشت ، علامت هشداردهندهMark Robert WarnerTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت Hillicon ولی: هزاران نفر از زوم ضبط در معرض آنلاین | ارزش سهام گوگل داده های مکان برای مقابله با ویروس | Dem سناتور هل مزایای بیکاری برای فرفره کارگران | توییتر طول می کشد پایین 20,000 حساب های جعلی دموکرات پرس برگ برنده دولت در مزایای بیکاری برای فرفره کارگران بیشتر (D-Va.), معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا. “این کار از جامعه اطلاعاتی شده است هرگز در مورد وفاداری به یک فرد آن را در مورد نگه داشتن همه ما را از کسانی که مایل به کشور ما آسیب برساند.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر کنگره را استیضاح برای ماه ادعا او قربانی یک “شکار ساحره” و انکار ادعا می کند که او تحت فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

اتکینسون بیرون آمد و در برابر آن اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایریوسف MaguireTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت سابق اطلاعات ستاد اسلم مغلوب ساختن پیشی جستن برای از بین بردن مقامات اقدام مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم اخراج: گزارش بیشتر‘s تصمیم به خودداری از خلاف کاران شکایت از کنگره خوردگی او را در برابر کاخ سفید تمایل به نگه داشتن شکایت از دست کنگره محققان.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد اتکینسون برای نقش خود را در سال 2017 پس از او در خدمت 16 سال در وزارت دادگستری. یکی از تمرکز کار خود را برای بررسی فعالیت های در حال سقوط تحت قلمرو اجراء مدیر اطلاعات ملی و بررسی whistleblower شکایت از درون جامعه اطلاعاتی.

اولیویا Beavers در کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im