مغلوب ساختن پیشی جستن: فدرال ترک نمی پورتلند تا فرماندار و بست کردن معترضان

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر اصرار شنبه که ماموران فدرال را ترک نمی پورتلند تا اورگان دولتی کیت براون (D) “روشن[s]” کردن معترضان از شهر یک روز پس از قهوه ای اعلام کرد توافق با دولت فدرال به آغاز برداشت فدرال تاکتیکی تیم از این منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر متهم قهوه ای از “انجام کار” و lambasted معترض در پورتلند به عنوان “آنارشیست” و “آشوبگران.”

“او باید روشن و در برخی موارد بازداشت آنارشیست ها & آشوبگران در پورتلند” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی از قهوه ای است. “اگر او می تواند آن را انجام نمی, دولت فدرال آن را انجام دهد برای او. ما نمی خواهد ترک تا زمانی که ایمنی!”

براون گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که او توافق برای ماموران فدرال برای شروع یک مرحله به مرحله برداشت در روز پنج شنبه از پورتلند پس از بحث و گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PencePence ملاقات با پزشکان از ویروسی تصویری حاوی غلط coronavirus ادعا پنس DeVos بازدید کارولینای شمالی مدرسه به مدافع بازگشایی سابق ایندیانا رژیم صهیونیستی است. جو Kernan می میرد بیشتر.

تبلیغات

مقامات دولت نه به عنوان قطعی در جدول زمانی. اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگچاد WolfOregon فرماندار می گوید: برخی از ماموران فدرال در حال ترک پورتلند تهمت انفجار اورگان مقامات بیش از پورتلند تظاهرات وارن خواستار تعهد از استقرار ماموران فدرال در تظاهرات و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ترک بیشتر, گفت که او و قهوه ای رسیده بود یک طرح مشترک برای پایان دادن به خشونت در این شهر که DHS مقامات حفظ خواهد حضور خود را تا زمانی که مقامات مطمئن هستیم که دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند “دیگر خواهد بود حمله کردند و این صندلی از عدالت در پورتلند امن باقی خواهد ماند.”

خواسته یک مصاحبه با شبکه خبری ABC بعد شنبه که آیا DHS رفته بود پشت در ورد, قهوه ای گفت که توافق بین دو طرف بود “بسیار روشن” که گفت: DHS مقامات خواهد شروع به ترک این شهر در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“این است که قطعا یک گام به گام و تدریجی روند اما ما می دانیم که چگونه آن را به پایان می رسد. آنها را به خارج از شهر پورتلند و Oregonians را در اتهام” براون گفت: در ABC.

تبلیغات

قهوه ای را نمی بلافاصله پس از بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور توییت در روز پنج شنبه.

پورتلند بوده است سایت از درگیری های خشونت بار بین معترضان و ماموران برای چند هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل جولای فرستاده DHS عوامل به شهرستان به منظور حفاظت از یک دادگاه فدرال این هتفیلد دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند با وجود مخالفت رهبران محلی.

قهوه ای و پورتلند شهردار تد ویلر (D) بارها و بارها خواست دولت فدرال برای حذف عوامل آن استدلال آنها در حال بدتر شدن و بهبود وضعیت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار بر نیاز برای فدرال, حضور, حمله به دولت دموکراتیک رهبران و متهم آنها را از دست دادن کنترل شهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر