مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گراهام جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات بیشتر در روز یکشنبه به طور رسمی تایید بهداشت ، لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamSunday نشان می دهد پیش نمایش: تظاهرات در برابر جورج فلوید مرگ خشونت پلیس راک ملت برای هفته دوم لایحه با هدف کمک به کشاورزان برای فروش اعتبار کربن از گراهام به تعویق انداختن روسیه پروب حکم رای به عنوان تنش جوش بیش تر (R-S. C.) یکی از نزدیک ترین متحدان در کاپیتول هیل پیش از کارولینای جنوبی اولیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست رای دهندگان در یک صدای جیر جیر به پشت گراهام در سنا اولیه مسابقه را به جای روز سه شنبه.

“سناتور @LindseyGrahamSC یک دوست خوب و قوی صدا برای مردم کارولینای جنوبی” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده است. “او به ما کمک کرد تایید عالی قضات بازسازی نظامی و حفظ امنیت کشور ، قوی در زندگی و ما دامپزشکان. لیندزی من کامل و تایید شده!”

تبلیغات

رئیس جمهور شامل یک لینک به گراهام کمپین اهدای وب سایت.

کارولینای جنوبی جمهوری خواه شده است آوازی حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دولت او که بیشتر الهام گرفته از دولت دموکراتیک جنبش برای سرنگون کردن او را.

گراهام اجرا خواهد شد برابر سه نفر دیگر از جمهوری خواهان در اصلی. اما بزرگترین چالش است که انتظار می رود هنگامی که او به احتمال زیاد نامزد دموکرات جیمی هریسون رئیس سابق کارولینای جنوبی حزب دموکرات در انتخابات عمومی ،

دولت در مقدماتی گرجستان, نوادا, داکوتای شمالی و ویرجینیای غربی و انتخابات مقدماتی برای گرجستان و غرب ویرجینیا نیز برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>